Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

A Crooked Somebody

}

IMDB: 6.2

10 1 7 1221

Tür: Gerilim, Dram,

Yapım: 2018

Yönetmen: Trevor White ,

Oyuncular: Rich Sommer , Clifton Collins Jr , Joanne Froggatt , Amanda Crew , Michael Mosley , Gillian Vigman , Amy Madigan , Ed Harris , Paul Ben-Victor , Randee Heller ,

Film Özeti: Michael’ın babası ona daima şu öğüdü verdi: Dürüst bir hiçkimse olmak, sahtekar birisi olmaktan iyidir. Ama Michael, bir medyum olarak şehir şehir dolaşıp insanları ölüleriyle iletişim kurdurmakta bir yanlışlık görmüyordu Ve bir gün kaçırıldı. Boğazına bıçak dayanmışken bunu bir fırsat olarak gördü. Bıçağı tutan psikolojik sorunları olan adamı iyileştirmeye çalışıtı. Bunun sonucunda televizyon ünlüsü bir medyum oldu. Tüm ülkenin huzurunda yüksek profilli gizemli cinayetleri aydınlatmaya başladı.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • Esma - 2 yıl önce
  Film güzel izleyin sonu birazcık kötü oldu ama iyidi
 • gökçe - 5 yıl önce
  Öylesine açtım filmi ama hep du bakalım ne olacak şeklinde izledim. güzel film. Nereye gideceğini bilmediğiniz filmlerden.
 • sinameki - 5 yıl önce
  çok güzel kurgulanmış bir film. sonunu tahmin edemediğiniz türden ve sürükleyici.
 • ayhan - 5 yıl önce
  Küçük bir bütçeyle çevrildiği belli olan ve sadece 6.2 IMDB puanı almış olduğuna hiç aldanmayın. Oldukça sürükleyici bir film. Belki bir dram ama içinde gerilim ve macera öğelerini de barındırıyor. Kurgu güzel. Olayların gelişimi , hayata bakış açısı hatta toplum psikolojisi dahil tüm tahlilleri çok objektif ve isabetli. Kesinlikle öneririm.
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap