Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

A Lot Like Love

}

IMDB: 6.6

10 1 7 69783

Tür:

Yapım: 2005

Yönetmen: Nigel Cole ,

Oyuncular: Ashton Kutcher , Amanda Peet , Aimee Garcia , Taryn Manning , Ali Larter , Kathryn Hahn , Kal Penn , Gabriel Mann , Jeremy Sisto , Moon Bloodgood ,

Film Özeti: Yeni mezun Oliver, çarçabuk iş hayatına atılmış yirmili yaşlarında bir gençtir. Yoğun geçen iş hayatı yüzünden sürekli seyahat etmektedir. Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır sözüne inanarak, iş hayatındaki hedeflerinde yalnız olmak istemez... İş seyahatlerinden birinde Emily’yle karşılaşır. Bu bir ilktir. Tanışmalarından itibaren, tam yedi yıl sürecek olan bir karşılaşma döngüsünün içine girerler. Bir türlü; kader mi, yoksa tesadüf mü kestiremezler. Hayatlarının farklı dönem ve durumlarında sürekli bir araya gelen ikili arasında adını koyamadıkları bir ilişki gelişir. Beraberken çok iyi vakit geçirdikleri halde zıt karakterlere sahip olmaları biraraya gelmelerini zorlaştırır. İsmini koyamadıkları bu ilişkileri sadece bir arkadaşlık olarak mı kalacaktır, yoksa daha ötesine mi dönüşecektir?Modern hayat koşuşturmaları arasında birbirlerine duydukları hisler yüzünden bocalayan iki gencin öyküsü, günümüz aşklarına değişik bir pencereden bakmamızı sağlıyor.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • ERAY - 1 yıl önce
  KONU FENA DEĞİL ANCAK SANATSAL AÇIDAN BAŞARILI BİR FİLM OLMAMIŞ. YİNE DE VAKİT GEÇİRMEK İÇİN KATLANILABİLİR.
 • doğukan - 1 yıl önce
  Güzel film kesinlikle umarım bizede. Nasip olur :)
 • gmzzmn - 2 yıl önce
  Filmi sevdim. Şu sıralar Ashton Kutcher filmlerine sardım. Gayet güzel ilerledi film ama bazı sahnelerinde sıkıldım bu kadar uzatmaya gerek var mıydı bilmiyorum.
 • Büşra__ - 3 yıl önce
  Esas kızı pek sevemedim ama Oliver’e bayıldığımı söylemeliyim. Böyle güzel bir filme neden kimse yorum yapmamış ki anlamadım. Romantik komedi filmlerini seviyorsanız kaçırmayın.
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap