Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

A Street Cat Named Bob

Sokak Kedisi Bob

IMDB: 7.3

10 1 8 31912

Tür: Aile, Dram,

Yapım: 2016

Yönetmen: Roger Spottiswoode ,

Oyuncular: Luke Treadaway , Ruta Gedmintas , Joanne Froggatt , Anthony Stewart Head , Caroline Goodall , Bob the Cat , Beth Goddard , Darren Evans , Ruth Sheen , Nina Wadia ,

Film Özeti: Londra'da yaşayan evsiz ve rehabilitasyonda olan eski eroin bağımlısı james bowen sokaklarda şarkı söyleyerek hayatta kalmaya çalışmaktadır. Sokakta bulduğu hasta sokak kedisini tedavi ettirmek için evine alır ve hayatı bundan sonra değişir. Bob ismini verdiği kedisi iyileştikten sonra her gün onunla Londra'da otobüsle seyahat ettikten sonra sokakta şarkı söylerken ona eşlik etmeye başlar ve olaylar gelişir...

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • irfan - 3 yıl önce
  Muhteşem ötesi 10 numara ⭐⭐⭐⭐⭐bir film
 • xaki - 4 yıl önce
  umut verici güzel ve sürükleyici zamanınızı ayırıp izleyebileceğiniz bir film.
 • Onur23 - 4 yıl önce
  Ailecek keyifle izlenecek gerçek yaşamdan alın mış bir hikâye. Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden bu sevimli kedicik, bir insanın hayatına nasıl dokunduğunu ve değistirdığini göreceğimiz bu film izlenmeye değer.
 • Melek Nur - 5 yıl önce
  Bob’a “maşaallah barekallah” deyin;nazar değdirmeyin çocuğa!:)))Çok tatlı,Allah’ım Bobiş’i koru!
 • Melek Nur - 5 yıl önce
  Kesinlikle çok güzel,yaşanmış,ders alınması gereken bir öykü!Kediler,insanların yanında melek!Hiçbir kötü niyet beslemezler,beyinleri kötülük odaklı çalışmaz!Hakikaten cana yakındırlar,hele ev kedileri uysal birer melek olabiliyorlar;bir insandan çok daha zararsızlar,sinirlendirsen bile davranışları belli çerçevededir,hep dengeli bir şekilde.Hayvanları sevin,insanlardan daha güvenilirler!
 • Dilaver avlucalı - 5 yıl önce
  Çok hoş bir film içinizi ısıtacak.. Müzikler harikaydı aktörün sesi çok güzeldi.. Mutlaka izleyin
 • Emre Altınok - 6 yıl önce
  İzlediğim en iyi filmlerdendi.Bir hayvan sever olarak hayvan sevgisinin çok güzel işlendiğini düşünüyorum.Hayvanları sevin :)
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap