Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

Against the Clock

}

IMDB: 2.5

10 1 3 615

Tür: Gerilim,

Yapım: 2019

Yönetmen: Mark Polish ,

Oyuncular: Dianna Agron , Andy García , James Frain , Bar Paly , Justin Bartha , D.W. Moffett , Patrick Bauchau , Gabrielle Haugh , Jay Karnes , Johnny Pemberton ,

Film Özeti: CIA ajanı Kelley Chandler bir görevde çok ciddi şekilde yaralanır ve yaşam destek ünitesine bağlanır. Eşi bu olayı araştırdıkça yaşanan olayın kaza olmadığı ortaya çıkar.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

  • oj - 4 yıl önce
    Hızlı çekimler, hih tech sahneler, o ülkeden bu ülkeye koşuşturmalar, kısa kısa dialoglar , gizem ve gerilim yaratmaya çalışılırken sonuca bir türlü odaklanamayan senaryonun iyi oyuncularla iyi film yapılır mantığının bu filmde karşılık görmediğini kanıtlıyor. Yönetmen Polish, oyunculuktan gelmiş (For Lovers only, İkiz kardeşi Michael Polis yönetti)ve kimi dizilerin yönetmenliğini de yaparak ilk uzun metrajlı bu filmi yönetmiş. Her uzun metrajlı ilk filmini yöneten yönetmenler gibi bildiği herşeyi uygulamay kalkışınca da aksiyon filmi sebze çorbasına benzemiş. Oceans's eleven, The Untouchables gibi unutulmaz filmlerin hatta bir kaç bölüm Kurtlar Vadisi'nde de oynamış, Andy Garcia bile filmi kurtaramamış. Çok genç yaşına rağmen 1 ödül alan ve 9 defa en iyi oyuncu adaylığı bbulunan, gelecek yıllarda daha da başarılı bir oyuncu olarak karşımıza çıkacak Dianna Agron bu filmde de başarılı olduğunu gösteriyor. Kısaca iyi oyuncular ve kötü senaryo, deneyimsiz yönetmenlik filmi ilk 20 dakikada seyredilmez kılıyor. Ama bu türden hoşlananlar için vakit kaybı olmayabilir hatta eğlenceli bile olabilir.
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap