Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

American Exit

American Exit

IMDB: 4.9

10 1 5 516

Tür: Dram,

Yapım: 2019

Yönetmen: Tim McCann , Ingo Vollkammer ,

Oyuncular: Dane Cook , Levi Miller , Udo Kier , Claire van der Boom , Sebastian Sozzi , James Kwong , Tacey Adams , Christina Blevins , Leah Briese , Jessica Bues ,

Film Özeti: Charlie eşi Sofia'dan 5 yıl önce ayrılmıştır ve son bir yıldır da oğlu Leo'yu bile görmeye gelmemiştir. Ancak bir an da Charlie yeniden ortaya çıkar ve eski eşinden oğulları Leo'yu hafta sonu için yanına vermesini ister. Sofia bir an da Charlie'yi karşısında görünce şaşırır ve kesinlikle oğlunu alamayacağını söyler. Charlie, Sofia'nın izin vermeyeceğini anladığından başka bir plan yapar ve oğlu Leo'yu kendisi gidip alır ve zorla da olsa hafta sonunu yanında geçirmesi için ikna eder. Baba ve oğul birlikte uzun bir yolculuğa çıkarlar ancak Leo şu ana kadar tanımadığı babasının aslında kim olduğunu ve ailesini neden 5 yıl önce bıraktığını anlayacaktır ama bu macera ve duygu dolu yolculukta ne baba ne de oğlu tam olarak güvende değillerdir çünkü Leo'nun hiç de gözünün tutmadığı adamlar Charlie'yi bir gölge gibi izlemektedir.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • alistanbul - 5 yıl önce
  Film bence pek çok aksiyon filminden daha orijinal. Hikayesi ve işlenişi ilgi çekici. Sonuna kadar gidiyorsunuz. İzlemeye değer.
 • yusuf ikbal kaya - 5 yıl önce
  sıkıcıdı ançak mükemmel film idi
 • filmmodu izleyici - 5 yıl önce
  filmin konusu az çok anladım ama Charlie nin neden ve nasıl eşinden ayrıldığını bu gibi belaya niçin girdiğini film tam anlamıyla yansıtamamış ?!..
 • alistanbul - 5 yıl önce
  İlginç bir film. İlk yarım saate dayanırsanız sonrası akıyor. Hikaye güzel. Farklı. İzlemeye değer.
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap