Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

American Fiction

Amerikan Romanı

IMDB: 7.7

10 1 8 14478

Tür: Dram, Komedi,

Yapım: 2023

Yönetmen: Cord Jefferson ,

Oyuncular: Jeffrey Wright , Tracee Ellis Ross , John Ortiz , Erika Alexander , Leslie Uggams , Adam Brody , Keith David , Issa Rae , Sterling K. Brown , Myra Lucretia Taylor ,

Film Özeti: Monk, siyahi eğlence dünyasının yorgun ve saldırgan klişelere bel bağlamasından bıkmış, hayal kırıklığına uğramış bir yazardır. Monk, iddiasını kanıtlamak için takma ad kullanarak kendisine ait tuhaf bir "Kara" kitap yazar. Bu kitap, onu ikiyüzlülüğün ve küçümsediğini iddia ettiği deliliğin kalbine sürükler.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

  • SsQutay - 1 hafta önce
    izlediğim bundan çok daha iyi filmler çok daha düşük puanlıydı, filmin anlattığı odak kendini yaşatıyor, güzel döngü oluşmuş. film 1 saat 50 dakika fakat hikayeyi beslemeyen çok yan hikaye ve sahne var, onları çıkartsak filmin süresi yarım saate kadar inebilir ve bu his bir film için olabilecek en kötü izlenimlerden biri olabilir, bu bile aldığı puanın en az çeyreğini fazladan aldığını gösteriyor benim için. oyunculukları çok beğendim, o kadar iyi olmasaydı muhtemelen filmi sinir içinde bitirirdim son cümlemdeki sebebimden ötürü ama filmin içinde kalmamı sağladı, abartısız ve yerinde ses tasarımının da bunda büyük payı oldu diyebilirim. senarist dışındaki hiçbir ekip kötü iş çıkarmamış diye özetlesem yanlış ifade etmiş olmam kendimi, yine de filmi film yapan öge senaryo olduğu için aldığı puanın yanından bile geçmiyor, en azından benim için.
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap