Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

Anastasia

Anastasia

IMDB: 7.1

10 1 8 126248

Tür: Animasyon, Aile,

Yapım: 1997

Yönetmen: Gary Goldman , Don Bluth ,

Oyuncular: Meg Ryan , John Cusack , Christopher Lloyd , Angela Lansbury , Hank Azaria , Kelsey Grammer , Bernadette Peters , Kirsten Dunst , Andrea Martin , Glenn Walker Harris Jr. ,

Film Özeti: Anastasia , Walt Disney'in çizgi film piyasasındaki 60 yıllık iktidarını sarsarak yüz milyonlarca dolarlık pazara ortak olmak isteyen 20th Century Fox'un ilk uzun metrajlı çizgi filmi. Yine Disney'den transfer ettiği bir ekiple kolları sıvayan Fox, yılların formülünü son teknolojiyle birleştirerek keyifli ve akıcı bir film çıkarmış ortaya. Yetişkinlere özgün bir hikayeyi, kayıp Rus Prensesi Anastasia'nın gizem dolu ünlü öyküsünü anlatan film, başarılı seslendirme çalışması ve müzikleriyle öne çıkıyor. İlerleyen dakikalardan sonra fantazi dünyasına kayarak öyküsünü anlatan film, Rasputin adlı kötü adam portresi, onun yardakçısı sevimli yarasa gibi tiplemeleriyle eğlendirici anlar yaşatıyor. Anastasia, ünvan ve paranın aslında hiç bir şey ifade etmediğini ve sevginin asıl olduğunu vurgulayan 'iyimser' sonuyla sizi bekliyor.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • twork - 2 yıl önce
  en sevdiğim disney prensesi olmuştur anastasia
 • >Sıla< - 3 yıl önce
  Güzel bir animasyon. Çok farklı bir şey beklemeyin. Gidişatı kolayca tahmin edebileceğiniz bir filmdi. Ama eğlenmek için izlenebilir. Tavsiye ederim.
 • iremsu - 4 yıl önce
  küçüklüğümün sultanı, kanaatimce en iyi disney prensesi. eğer duygusal bir insansanız 20. dakikadan itibaren ağlayabilirsiniz.
 • Kudret - 4 yıl önce
  Ben şahsen beğendim izlenir boşa öb arcamasınız
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap