Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

Apollo 11

}

IMDB: 8.1

10 1 9 25859

Tür: Tavsiye Filmler, Tarih, Belgesel,

Yapım: 2019

Yönetmen: Todd Douglas Miller ,

Oyuncular: Neil Armstrong , Buzz Aldrin , Michael Collins , Walter Cronkite ,

Film Özeti: Neil Armstrong, Buzz Aldrin ve Michael Collins in liderliğindeki Apollo 11 Aya iniş görevi ve sürecini anlatan harika bir yapım.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • delimaymun - 2 yıl önce
  insan alet yapabilen bir hayvandır.
 • Blood Soul - 3 yıl önce
  ABD Ay'a gitmiştir ve bu gerçektir. Gelin hep beraber popüler komplo teorilerini çürütelim. 1.Rüzgar yoksa bayrak nasıl dalgalanıyor? Ay'daki yerçekimi Dünya'dakinin 1/6sı kadardır. Bu nedenle Amstrong'un sert şekilde dikmesi sonucu bayrak buruşmuş ve bir süre öyle kalmıştır. 2.E o zaman yıldızlar nerede? Ay Güneş ışığını direkt yansıttığı için bulundukları pozisyondan yıldızlar sönük kaldı. Bunlar size saçma geldiyse sorarım size, Sovyetler neden asla karşı gelmedi? Filme gelirsek, gayet güzel bir belgesel her şey aynen aktarılmış. Mantık hatası da yok. Belki teknik kısımda vardır onu bilemeyeceğim. Telefon sahnesini arkadaşın dikkatli izlemesini öneririm. Kamera kullanımı hoş. Puanım 8.7. 8.2 düşük kalmış.
 • müjgan aşcı - 4 yıl önce
  abd aya ayak bassaydı eğer şuan ay su yoluna dönmüş oraya üs kurmuş suriyeti aydan vuruyor olurlardı heralde .. alayı hikaye
 • Arinna - 4 yıl önce

  Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

 • Erdem Kaya - 4 yıl önce
  Amerikayi savunmak için değil tövbe ama şu komunist artıklarına yazmazsam olmaz. Amerika aya gitmedi iyi tamam. Herşey boş hepsi pr çalışması. Eee yani? Nerede sscb, vietnam vs. Nasa, space x 'te millet okey mi dönüyor? Eh zaten dünya düz yoksa okyanuslar nasıl oluyor da dökülmüyor ? :)
 • alper hezarfen - 5 yıl önce
  film iki saat ama mantık hatalarını ve hileleri anlamak için 4 saatlik film yapılır, milletle dalga geçmişler. Başkanın çevirmeli telefondan aydaki neille konusması cok iyi hem de saniye sasmadan, ben kanadadaki arakdasımla konusurken bile 1 sn sekme oluyo hem de 2020 de :) 1969 da da ayda yürümüşler, bayrak dikmişler. 21bin küsür mphlik hızda modül ters dönüyo da tekrar kilitleniyo NASA büyük bir oyun dünya için, arastrma yaptıklarına eminim biçok seyi de biliyolardır ama en iyi bilidkleri şey PR ve Photoshop :)
 • Yusuf D - 5 yıl önce
  Ben ABD'nin Ay'a gittiğinden şüpheliyim,en son 1972 de inmişler Ay'a(güya),aradan 47 yıl geçmiş,o zamana kadar teknoloji almış başını gidiyor,bilgisayarlar o zamana göre süper,iletişim süper,hesaplamalar o günlere göre çok daha hassas yapılabiliyor,hatta uzay mekiği bile yaptılar ama Ay'a iniş konusunda tık yok,niye?maliyet mi?madem maliyetse o mekiği nasıl yaptılar,mekik bedavamı?diğer uzay çalışmaları ücretsiz mi?neden tekrar ay programı filan bahsediyorlar, ve aradan geçen bu 47 yıl boyunca gelişen teknolojiye rağmen Rusya bile niye Ay'a hiç ayak basmadı,şu anda bile bir ülke Ay'a insan indirse olay olur,o zamanlar yedirdiler şimdi yediremiyorlar çünkü gelişen teknoloji Ay'a gitmelerine yetmiyor ama foyalarını ortaya çıkarmaya yeter. Neyse,bir sözümde antiX isimli yorumcuya,ne alakaysa fırsat bilip hemen milliyetçi muhafazakarlara saldırmış,böyle insanlar biraz bilim-kurgu gördüler mi ayılıp bayılır hemen sağa sola salça olur,o bahsettiği üç-beş devrimci posterlerle uğraşırken,milliyetçi muhafazakarlar uzaya Göktürk uydusu gönderdiler,kendisi ilk çağlarda kalmış haberi yok garibimin.
 • Onur - 5 yıl önce
  @timur önerin olan hidden figures harikaydı, filmden önce o filmi izledim , bence bu filmden önce hidden figuresi izleyin derim
 • antiX - 5 yıl önce

  Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

 • Ali Kuşçu - 5 yıl önce
  Amerika 2019 yılına ulaşmış ama ülkemiz hala 1969'da gözüküyor.
 • Timur - 5 yıl önce
  Kanıtlanmamış veya kanıtlanmaya çalışılan varsayımlar yerine; Öncelikle bu bir "documantry", yani dilimizdeki karşılığı; Belgesel.
 • Ahmet - 5 yıl önce
  Herşey bir yalandan ibaret Amerika aya gitmemiştir. O dönemin Rus ABD uzay savaşlarından bir algı sadece
 • Brotoryum - 5 yıl önce
  Boş vakti doldurmak için izlenilebilir ama bu filmi izlemek için ayriyetten bir zaman ayırmanıza gerek duymuyorum
 • Ufuk - 5 yıl önce
  O kadar çok mantıksız ve tutarsızlıklar mevcut ki inanasım gelmiyor aya iniş olayına
 • FARULES - 5 yıl önce
  guzel bır fılım ızlemeye deger
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap