Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

Astral

Astral Boyut

IMDB: 4.7

10 1 5 4725

Tür: Gerilim, Dram, Bilim-Kurgu,

Yapım: 2018

Yönetmen: Chris Mul ,

Oyuncular: Frank Dillane , Catherine Steadman , Trevor White , Darwin Shaw , Vanessa Grasse ,

Film Özeti: Annesinin zamansız ölümü ile sarsılan Alex, babasıyla olan ilişki de bozulduktan sonra manevi bir boşluğa düşer. Alex, bir metafizik öğrencisidir ve “bilimsel” astral seyahat ile ruhunu görünmeyen bir mekânsal boyuta yansıtmayı öğrenmeye niyetlidir. Astral seyahati denemeye başlayan Alex’in bedeni, dünyaya erişmek isteyen kötü niyetli ruhlar tarafından sarılır. Alex çok geçmeden annesinin karanlık geçmişini öğrenir ve ailenin bu ruhlar tarafından kuşatılan tek üyesi olmadığını öğrenir. Kendini gölgelerden ve kötü niyetli ruhlardan kurtarması için son bir aforoz töreninden geçmelidir. Annesinin psikiyatrının ve görünmeyen varlıkları görebilen Michelle’in yardımını alan Alex, yaşadıklarının aslında bastırılmış geçmişinin bir parçası olduğunu öğrenir.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • Archer - 3 yıl önce
  Ne adam gibi hikaye var ne olay örgüsü iyi işlenmiş.Tam film içine aldı beni diyorsun kafana takılan bir sürü şey var.Havada kalan konuları da söylememe gerek yok.Ben hiçbir şekilde beğenmedim.Yabancıların klasik korku gerilim klişesi,ani müzikler,bazı vasat animasyonlar.Bence kalitesizdi ve tatmin edici değildi.Zaman kaybı bence,izlemeyin...
 • Aga Memnun - 4 yıl önce
  Bir dizinin ilk iki bölümü gibiydi. Ve muhtemelen bir dizi olarak karşımıza çıkacak! Başlangıç için güzel bir bölümdü ;-)
 • erilter - 4 yıl önce

  Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

 • gürbüz - 4 yıl önce
  film çok güzel degil yarım kalmış devam filmi çekilecek gibi vasat düzeyde bir film
 • Tahsin Kurt - 4 yıl önce
  Film yarıda bitmiş gibi.Devamının geleceğini düşünüyorum.Yani kouyla ilgilenenlerin izlemeye hevesle başlayacağı,sonunda ise "ee?ne oldu şimdi?" diyecekleri bir film.Eğer devamı gelirse,o zaman bu filmin bir anlamı olur,aksi halde tek başına boş bir film.
 • Cem Karaca - 4 yıl önce
  Chris kardeşim,sinemanın geleceği adına bir daha film çekme lütfen.Hasan Karacadağ sen de çekme.......
 • Ash - 4 yıl önce
  Çok salak saçma boş ve gereksiz gerilimi olan bir filmdi.
 • meritland - 4 yıl önce
  Çok boş bir film. Boş boş boş.
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap