Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

Beyond the Line

Beyond the Line

IMDB: 3.6

10 1 4 295

Tür:

Yapım: 2019

Yönetmen: Jason Mills ,

Oyuncular: Chris Walters , Jackson Berlin , Darren Andrichuk , Stephen Kloppenburg , Robert Allan Hughes ,

Film Özeti: 2. Dünya Savaşı sırasında İngilizler ile savaşan Alman birlikleri teslim olduklarını açıklayıp ateşkes istemişlerdir. Bunun üzerine evlerine doğru hareket eden İngiliz hava kuvvetleri geri dönüş yolunda sözlerinden cayan Alman birliklerinin saldırısına uğrarlar. Ateşkes sonrasında bu saldırının neden yapıldığını anlayamayan ve gafil avlanan İngiliz birlikleri ağır hasar görürler ve uçaklar tek tek yere çakılmaya başlar. Yere çakılmaya başlayan İngiliz savaş uçaklarından sağ kurtulan Sydney Baker adındaki genç bir İngiliz asker ise kendini düşman askerleri ile çevrili ormanın içerisinde yapayalnız bulur. Sydney Baker ormanda tek başına tam da düşman askerlerine yakalanmak üzereyken Amerikalı bir asker olan William Summers tarafından kurtarılır. Bunun üzerine Alman askerleri ile dolu bu ormanda nereye gittiklerini bile bilmeden iki asker hem önlerine çıkan düşmanları öldürmek hem de dost cepheye giden yolu bulmak zorundadırlar!

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • evariste galois - 5 yıl önce
  film çok saçma bir kurguya sahip. zaman kaybı.
 • someone - 5 yıl önce
  bu arkadaşın acilen yönetmenliği bırakıp farklı bir meslek bulması lazım. En basit detayları bile unutmuş ve hiçbir filmi 5.3 puanı geçememiş. Videoyu açmayın bile.
 • rover - 5 yıl önce
  vakit kaybi cok agir ilerliyor dusen ucktan kurtulan iki.kisi surekli ormanda catisiyorlar...
 • öner metin - 5 yıl önce
  film ne çok iyi ne kötü orta dereceli bir film kişiye göre değişir emeğe saygı ben keyif aldım sürükleyici ve sonu çok anlamlı teşekkürler ..........
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap