Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

Damien veut changer le monde

Acele Baba Aranıyor

IMDB: 5.5

10 1 6 452

Tür: Komedi,

Yapım: 2019

Yönetmen: Xavier De Choudens ,

Oyuncular: Franck Gastambide , Camille Lellouche , Gringe , Youssef Hajdi , Patrick Chesnais , Melisa Sözen , Liliane Rovère , Jessim Kas , Bass Dhem , Rémy Adriaens ,

Film Özeti: Acele Baba Aranıyor, Fransa’da yaşayan mülteci çocukların yaşadıkları zorlukları mizahi bir yolla anlatıyor. Damien, ilkokulda öğretmenlik yapan ve sessiz, sakin bir yaşam süren genç bir adamdır. Bir gün, öğrencilerinden Bahzad adında bir çocuğun, ebeveynlerinin geçmişi nedeniyle sınır dışı edileceğini öğrenir. Öğrencisinin sınır dışı edilmesine üzülen Damien, çocuğun ülkede kalması için neler yapabileceğini düşünür. Damien, avukat olan kız kardeşi Melanie’nin de yardımıyla Bahzad’ın babası olduğunu söyleyerek onu nüfusuna geçirir. Damien, Bahzad’ı sınır dışı edilmesini engellese de onun gibi birçok çocuğun olduğunu fark eder. Kurtarılması gereken çocuklar için bir şeyler yapmaya karar veren Damien ve kardeşi Melanie, bürokrasinin sınırlarını zorlamaya başlar.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

  • kr_dilenci - 4 yıl önce
    Çok güzel bir film. Ben filme 10 üzerinden 9 puan veririm. O bir puanı da bazı yerleri tahmin edilebilir idi o yüzden kırdım.
  • mhoroz10 - 4 yıl önce
    Film çok güzel gerçekleri yansıtmışlar.
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap