Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

Eminence Hill

Eminence Hill

IMDB: 4.6

10 1 5 578

Tür: Vahşi Batı,

Yapım: 2019

Yönetmen: Robert Conway ,

Oyuncular: Dominique Swain , Lance Henriksen , Barry Corbin , Brinke Stevens , Maria Olsen , Augie Duke , Clint James , Anna Harr ,

Film Özeti: Eminence Hill bölgesinde, zihinleri yıkanmışçasına pedere bağlı olan halk, Royce Tullis ve Gretchen’i esir alır. Onları bulmak içinse eski bir kovboy olan Noah’a, Amerika Birleşik Devletler’i Mareşal’i Quincy Foster eşlik edecektir. Karşılaştıkları zorluklara karşı birlikte kafa tutmak zorunda olan bu iki zıt adam, yolun sonunda görüp hapsedilenleri kurtarmak için uzun bir yolculuğa çıkar. Yolda eski bir tanıdığına rastlayan Noah’ın yaşadığı ikilemle, vicdanı ve görevi arasında kalan bir Mareşal’in hissettikleri ise yolun tamamıyla kıyaslandığında sadece basit olaylar olarak kalacaktır.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

  • moviegoer - 5 yıl önce
    Puanı neden bu kadar düşük, anlamadım. Film sert bir mesaj barındırıyor: Kanun adamı, haydutlar ve din adamları; üçü de aynı şeyi yapıyor; öldürmek... Aslında biz insanlar, hayvanların yaptığı gibi birbirimizi yemekten başka bir şey yapmıyoruz. İyi insan tanımları fiktiftir. Filmin mesajı bu. Mesajı iyi verebilmek için tempo yavaş tutulmuş ama şiddet bütün sertliğiyle verilmiş. Filmin tek dezavantajı, pek popüler olmayan oyuncularla çekilmiş olması. Yoksa puanı 7 den az olmazdı. (MGY)
  • umut ayan - 5 yıl önce
    Ağır aksak giden bir film. Onca iyi yönüne rağmen, filmin kurgusu acemi birinin aceleye getirdiği işe benzemiş.
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap