Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

First Man

First Man

IMDB: 6.7

10 1 7 392

Tür: Tarih, Belgesel,

Yapım: 2017

Yönetmen: Jérôme Guiot , Frédéric Fougea ,

Oyuncular: Nathan Willcocks , Jacobus Claassen , Natalie Walsh , Sven Ruygrok , Nieke Lombard , Amir Gelgor , Lee-Shane Booysen , Danica Carelse , Ashley Robinson , Richard September ,

Film Özeti: İnsanlığın geçmişi için 25 milyon yıl içinde geriye gidin.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • ferhat bey - 4 yıl önce
  Kaplan hiç değişmemiş ama maymunlar bir amaçları varmışcasına değişmiş öyle mi. Kendi inandıkları değerlere göre bir film yapmaya çalışmışlar ama olmamış. Yorumlarda okudum, din'e laf eden birileri var ama kendi inandığı bu belgeseldekiler de onun yaratılış inancı ve aslında onun din'i oluyor. Sadece diğer insanların dinlerini küçük görüp kendi din'ine saygı duyulmasını isterken hakaret etmeyi tercih ediyor. Basit gerçekten primitif düşünceler.
 • umut er - 4 yıl önce
  insanlık tarihine ilgi duyanlar tüfek,mikrop,çelik adlı kitabı okusunlar.bu filmden daha akıcı ve daha aydınlatıcı.amatör youtuber videosu gibi olmuş rezil ve berbat bir filmdi.sürekli boş boş konuşan bir adam ve fonda evet şimdi yükseliyoruz ver coşkuyu müziği,gerisi zaten fragmanda olan görüntüler.
 • Ozkurt - 4 yıl önce
  Bazı kişilerin bu filmi ciddiye almayışları ve halen bizi adem hava ve leyleklerin getirdiğine inatla inandırmaya çalışmaları gerçekleri kabullenmeyişleri çok komik , Film gerçekte geçmişinizi birebir anlatıyor. Sapiens kitabını okuyun orda daha detaylı anlatım var.
 • deniz - 4 yıl önce
  kainatın kusursuz yaradılışını ve bir yaradanın olduğunu kabullenemeyenlerin evrim teorileri ile rezil rusfa oldukları yetmedi sanıyorum halen bu filmde bu zihniyetin bir parcası , bir primattan evrildiğini düşünen zihniyetler mümkünse o primat türüne ve yaşamına geri dönsün..
 • sedat - 4 yıl önce
  gerçekten bu saçmalığa inanan var mı ? gerçekten saçmalık, zaman kaybı. bu yorumu okuyan arkadaş git başka bir film izle.
 • burak83 - 4 yıl önce
  Evrimi kabullenemeyen bazı korkmus dinciler boyle bir belgesele izlemeyin falan yazmıslar. Sizin devriniz bitti, zevk almaya bakın. Belgesele gelirsek, cok guzeldi. 8.5/10, ozellikle uyku, iki ayak uzerinde yurume, risk alma ve türlerin dunya'ya yayılma anlatımı harikaydı! Tesekkurler
 • emin - 4 yıl önce
  arkadaşlar spoiler değeri olmadığını düşünüyorum çok takıntısı olan burdan sonrasını okumasın.
 • cevger - 4 yıl önce
  Çok kötü. 14 dk dayanabildim. Saçma sapan hereketler yapan kosüm giydirilmiş tipler. Hadi kendiniz bilmiyorsunuz da hiç mi belgesel izlemediniz.
 • beyaz timsah - 4 yıl önce
  işleyiş konular görüntü çok güzel birazda insanlık tarihine merakınız varsa izleyenebilecek bir belgesel. fakat konu itibari ile bazı sahnelerin abartıldığınıda söylemek lazım
 • Çok Kötü.Anlatıcısı, anlatımı, konu işleyişi, görselleri, fikirleri, kafası berbat.Bilimden, bilgiden soğutur o derece kötü.İçindekileri anlatmadan şöyle açıklıyım. İlk İnsanı, İlk İnsanlara izletip, beğendirebilecek kalitede bir iş olmuş.Ya da o kafada kalmış olanlara:)
 • oxymoron - 4 yıl önce
  Biz kimiz ? Nereden geldik ? milyonlarca yıldır iki ayağı üstünde yürüyebilen primatlardan gelmiş karbon temelli kompleks bir yaşam formu olarak tarihin gördüğü en büyük seri katiliz. benim için bu bir yüzleşme filmi , izlemenizi tavsiye ederim.
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap