Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

Foxcatcher

}

IMDB: 7.0

10 1 7 144093

Tür: Gerilim, Dram,

Yapım: 2014

Yönetmen: Bennett Miller ,

Oyuncular: Steve Carell , Channing Tatum , Mark Ruffalo , Sienna Miller , Vanessa Redgrave , Anthony Michael Hall , Guy Boyd , Brett Rice , Jackson Frazer , Samara Lee ,

Film Özeti: Film, kendisinden daha ünlü bir güreşçi olan ağabeyi Dave (Mark Ruffalo)’in gölgesinden kurtulmanın bir yolunu bulan Olimpiyat altın madalyası sahibi güreşçi Mark Schultz (Channing Tatum)’un ve garip bir milyarder olan John du Pont (Steve Carell)’un evine taşınıp, 1988 Seul Olimpiyatlarına hazırlanırken yaşanan bir fakirliğin hikayesini anlatıyor. Kendisini hiç onaylamayan annesinin (Vanessa Redgrave) saygısını geri kazanmaya çalışan du Pont, dünya çapındaki atletik bir takıma ‘koçluk’ yapmaya başlar ve bu süre içerisinde Mark’a tehlikeli alışkanlıklar kazandırır, güvenini yıkar ve kendi kendini yok eden bir yola sokar.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

  • serhan hikmet - 3 yıl önce
    hiç sıkılmadan izledim tavsiye edilir...
  • aksiyon - 5 yıl önce
    steve carell a şok oldum tanıyabilene aşkolsun makyaj maske süper. film iki güreşçi kardeşin gerçek hikayesiymiş, yavaş ilerliyor sahneler ama merakla izledim sonuna kadar ve tahmin ettiğim şekilde sonlandı. ünlü karması bir kadrosu var. kardeşlik , hayatın iniş ve çıkışları ile dolu gerçeklik şans şanssızlık kader aile vefa ne ararsan var izlenir.
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap