Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

Hellhole

Hellhole

IMDB: 5.0

10 1 5 826

Tür: Korku, Gerilim, Dram, Aksiyon,

Yapım: 1985

Yönetmen: Pierre De Moro ,

Oyuncular: Ray Sharkey , Judy Landers , Mary Woronov , Marjoe Gortner , Richard Cox , Edy Williams , Terry Moore , Robert Z'Dar , Martin Beck , Cliff Emmich ,

Film Özeti: Annesi katil tarafından öldürülen susan, yaralı olarak katilin elinden kurtulmayı başarır. yaşadığı trajediden dolayı hafıza kaybı yaşayan susan'ı bu kez akıl hastannesindeki doktorlar rahat bırakmayacaktır.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

  • larry.underwood - 2 yıl önce
    ben pek beğenemedim filmi. oyunculuklar desen ortalamanın altı, senaryo desen yine iyi değil bence, işleniş biraz biraz güzeldi, müzik ve mekanlar da bence olabilecek iyi seçimlerden yapılmış ama dediğim gibi ben genelde senaryo ve oyunculuklara baktığımdan pek beğenmedim. alttaki yorumlarda yazan "kasvet havası" ve "psikiyatrik-psikolojik gerilim" olayları kanımca yok bu filmde. öyle ki psikiyatrik gerilim böyle akıl hastanelerinde geçen, birkaç tane de akıl hastasının oynatıldığı filmler değildir, psikolojik filmler gerçekten de insana akıldışı bir durumda olduğunu hissettirir her şeyiyle, o yüzden psikolojik film saymadım ben hellhole'u. isteyen izlesin de izlenecek çok film var yani gerek yok.
  • yolgeser - 4 yıl önce
    halloween ll den sonra en sevdiğim korku-gerilim filmi.. genel olarak hastalar üzerinde kimyasal lobotomi denemelerinin yapıldığı bir akıl hastanesinde yaşananların anlatıldığı filmde bariz bir kasvet havası mevcut bu tarz filmleri sevenler için gece izlenebilecek eski bir gerilim sinema örneği..
  • yolcu - 4 yıl önce
    bu tarz filmleri çok seviyorum. psikiyatrik-psikolojik gerilim. shuttle island, stonehearst asylum, criminal...tavsiye edebileceğiniz bu tarz filmler bildirirseniz memnun olurum..teşekkürler..
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap