Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

Holly Slept Over

}

IMDB: 5.6

10 1 6 2094

Tür: Komedi,

Yapım: 2020

Yönetmen: Jonathan Friedlander ,

Oyuncular: Nathalie Emmanuel , Ron Livingston , Erinn Hayes , Britt Lower , Josh Lawson , Kimberly G. Grader , Alex Poplawki ,

Film Özeti: Bu alışılmadık komedi, çocuk yapmaya çalışan bir çift, onların kıvılcımlarını kaybetmiş arkadaşları ve eski üniversite oda arkadaşlarının haftasonu boyunca gelmesiyle oluşan tansiyona odaklanıyor.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • avse_q1 - 4 yıl önce
  Tabulara ve klişeleşmiş hayatlara pek uygun olmayan bir bakış açısı sergilese de film duyguları ve evliliği güzel bir şekilde anlatıyor. İzlemenizi tavsiye ederim. konu itibariyle aileyi diken üstünde tutacak bir film olabilir ama içerisinde abartılı cinsellik içeren sahneler yok.
 • oxygen - 4 yıl önce
  sakın izlemeyin ciddi bir zaman kaybı bir yönetmen nasıl böyle bir film çeker anlamış değilim komedi dedim yok her şey saçma bir seks üzerine kurulu bomboş bir film yinede emeğine sağlık ADMİN
 • faraaazzz - 4 yıl önce
  güzel bir film olmuş Nathalie nin olduğu bir film zaten güzeldir.
 • Film perisi - 4 yıl önce
  Film güzeldi. Klasik erkek beklentileri neden böyle bir hayal dünyaları var erkeklerin anlamıyorum 🤔
 • Sinem - 4 yıl önce
  İlginç bir filmdi, herkesin kaldıramayacağı türden bir ilişki, aslında farklı bir perspektiften bakmışlar olaya, 3. kişi bir erkek olsaydı farklı olurdu, kadın olması farklı bir bakış açısı getirmiş :)
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap