Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

In Fabric

}

IMDB: 6.2

10 1 7 12481

Tür: Komedi, Korku,

Yapım: 2019

Yönetmen: Peter Strickland ,

Oyuncular: Marianne Jean-Baptiste , Leo Bill , Fatma Mohamed , Gwendoline Christie , Hayley Squires , Jaygann Ayeh , Julian Barratt , Steve Oram , Richard Bremmer , Barry Adamson ,

Film Özeti: Burgundy Dükü ve Berberian Sound Studio filmlerinin eksantrik İngiliz yönetmeni Peter Strickland, görselliğiyle ve atmosferiyle İtalyan ustalar Dario Argento ve Mario Bava’ya saygı duruşu niteliği taşıyan yeni filminde koyu kırmızı bir elbisenin lanetini takip ediyor. Birbirinden tuhaf çalışanlarla bezeli, cehennemvari D&S mağazasının kış indiriminde satılan bu göz alıcı gece elbisesi, Lanetli Kumaş’ın başkahramanı. Renk cümbüşüyle bezenmiş stilize setleriyle mest eden; giallo, doğaüstü, moda, gerilim filmlerine göz kırpan bu son filmiyle Strickland bir kez daha özgünlüğünü kanıtlıyor.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • Mete Demiray - 4 yıl önce
  Film eleştirmenleri bayılmış bu filme !
 • beng beng - 5 yıl önce
  Bana hikaye tam oturmamış gibi geldi. Ortada bir şey var ama belli belirsiz. Kimi filme başyapıt olarak bakarken ben pek beğenemedim açıkçası..
 • Fatihkan - 5 yıl önce
  Kesinlikle benim tarzım olmayan bir film. Farklı. Herşeyi farklı. Hikaye akışı müzikleri oyunculukları.
 • gargamel - 5 yıl önce
  zaman kaybı.. vaktinizi boşa harcamak için izleyebilirsiniz komedi niye yazdıklarını merak ediyorsanız baştan aşağı saçmalık olması gülünç geldiği için.
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap