Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

Krisha

}

IMDB: 7.1

10 1 8 9445

Tür: Dram,

Yapım: 2016

Yönetmen: Trey Edward Shults ,

Oyuncular: Krisha Fairchild , Alex Dobrenko , Robyn Fairchild , Chris Doubek , Victoria Fairchild , Bryan Casserly , Chase Joliet , Atheena Frizzell , Augustine Frizzell , Olivia Grace Applegate ,

Film Özeti: Krisha on yıl önce terk ettiği ailesinin yanına Şükran Günü yemeği için geri döner. Fakat geçmişten gelen günahkâr tutkular şenliğin yapılmasında bir tehdit olur. Krisha ailenin sorunlu üyesindir, yıllardır bağımlılık ile mücadele eder. Ailesi onu affedecek gibi olsa da geçmiş Krisha’nın peşinden sürüklenecektir. Kapanmış yaralar kanar, küskünlükler açığa çıkar, hesaplaşmalar başlar.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

  • yigit can - 3 yıl önce
    yavaş tempoyla başlayan film gittikçe sizi kendine bağlıyor, gerilim tırmanıyor. 30bin dolarlık mütevazi bütçesi hiç kendini belli etmiyor. Sesler çok iyi kullanılmış. Drama seviyorsanız kesinlikle öneririm. Sıradan muadillerinden çok önde bir film.
  • Fatihkan - 4 yıl önce
    25 dakika izledim. İlginç bir konu görmediğim için kapattım. Ama bazen izlemek çok zevk veriyor böyle filmleri. Evin içinde davetsiz bir misafir gibi olaylara göz atmanızı sağlayan yapımlardan. Başkalarının hayatını gözetlemek zevk vermiyor dersek yalan olur.
  • Esra Nur - 4 yıl önce
    Umutsuzluk, hayal kırıklığı, pişmanlık, öfke... Bir aile draması. Anlatılmak istenen güzel bir şekilde işlenmiş, sakin bir film. 6.8/10
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap