Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

Laal Singh Chaddha

}

IMDB: 5.5

10 1 6 175286

Tür: Romantik, Hint Filmleri, Dram,

Yapım: 2022

Yönetmen: Advait Chandan ,

Oyuncular: Aamir Khan , Kareena Kapoor Khan , Naga Chaitanya Akkineni , Mona Singh , Manav Vij , Kamini Kaushal , Ahmad Ibn Umar , Hafsa Ashraf , Gitikka Ganju Dhar , Rohaan Singh ,

Film Özeti: Sıradan bir adamın sıra dışı hayatını konu alan "Laal Singh Chaddha", Forrest Gump'ın hikayesini filmini Hindistan’ın modern tarihinin ve kültürünün gözünden yeniden anlatacak. Aamir Khan ile Kareena Kapoor Khan’ı bir araya getiren film izleyicilere duygu, mizah ve iyimserlik sunan hayat dolu bir hikaye vadediyor. Laal ve bekâr annesi arasındaki eşsiz bağ üzerine kurulmuş ve güçlü değerlerle sertleşmiş bir çocukluğu içeren hikâye, hayatın birçok zorluğunun üstesinden gelen Laal’in sevgisini, masumiyetini ve kaderini konu alıyor. Yol boyunca karşılaştığı insanların kalplerini kazanırken bize de herkesin, en olasılık dışı olan insanların bile bir hikâyesi olduğunu hatırlatıyor.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

  • İsimsiz izleyici - 1 yıl önce
    Film o kadar güzel ki hiç bitmesin istedim. Harikaydı kesinlikle izleyin zaten Aamir Khanın filminin kötü olma ihtimali yok.
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap