Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

Le Grand Bain

Sink or Swim

IMDB: 6.9

10 1 7 11149

Tür: Komedi,

Yapım: 2018

Yönetmen: Gilles Lellouche ,

Oyuncular: Guillaume Canet , Mathieu Amalric , Virginie Efira , Leïla Bekhti , Marina Foïs , Benoît Poelvoorde , Jean-Hugues Anglade , Jonathan Zaccaï , Mélanie Doutey , Noée Abita ,

Film Özeti: Özel hayatlarında sorunlar yaşayan, umutsuz ve kendilerine olan güvenleri azalmış orta yaş bunalımındaki erkekler, dertlerinden uzaklaşmak amacıyla amatör olarak erkekler için su balesi takımında bir araya gelirler. Özel hayatları daha da kötüye giderken, erkekler için su balesi dünya şampiyonası düzenleneceğini duyduklarında Fransa’nın ilk erkekler su balesi takımı olmak için çalışmalara başlarlar. 2018 Belçika – Fransa yapımı Sink or Swim filmi yönetmen Gilles Lellouche tarafından yönetilmektedir. Komedi, dram ve spor türündeki Sink or Swim filmi 24 Ekim 2018 tarihinde vizyona girmiştir.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • ERAY - 1 yıl önce
  GİTTİKÇE GÜZELLEŞEN BİR FİLM, O YÜZDEN BİRAZ SABIRLA İZLEMELİSİNİZ. EN BÜYÜK KUSURU DRAMATİZASYONUN KOPUK KOPUK VE GEÇ UYGULANMASI. FELSEFESİ VE İÇERİĞİ KISMEN KAFANIZA YATMAYABİLİR AMA ZAMAN ZAMAN GÜZEL ESPRİLER VE YAKLAŞIMLAR VAR. VAKİT GEÇİRMEK İÇİN İZLENEBİLİR.
 • glevy - 4 yıl önce
  şahane :))))))))))))) tam korona günlerinde umut lazım derken karşıma çıktı elbette tavsiye ediyorum .
 • :) - 5 yıl önce
  Efsane. Kesinlikle çok eğlenceli. İlk defa bir film için yorum yazıyorum.
 • Yorum Yapan - 5 yıl önce
  Yorum yapıyoruz yayınlamıyorsunuz. sıkıcı filim işte komedi değil belki sanatsal bir film olabilir. ama komedi değil.
 • Mert kk - 5 yıl önce
  Çok güzel di , güzel bı his bırakıyor filmin yerini bitince.
 • mazlumince - 5 yıl önce
  Fransızlar sanattan çok iyi anlıyor. Verdiği mesajlar filmdeki samimiyet ve kahramanların sizleri içine çeken dünyaları, duygusal ve komik aynı zamanda ise öğrettiği çok şey var.
 • atari - 5 yıl önce
  ''swimming with men '' ingiliz yapımı, bu fransız yapımı ikisi de sitede mevcut.ingiliz olanın puanı daha düşük. ingiliz gerçek bir hikayeden alınmış diye not düşüyor. bu filme gelince film çerezlik ,sıkılmadan yarenle izlenilecek filmlerden.
 • terrry - 5 yıl önce
  Filmi beğendim.. eğlenceli.. özellikle koç'un bağırıp vurmaları komikti :)
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap