Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

Line of Duty

}

IMDB: 5.3

10 1 6 8200

Tür: Gerilim, Aksiyon,

Yapım: 2019

Yönetmen: Steven C. Miller ,

Oyuncular: Aaron Eckhart , Courtney Eaton , Ben McKenzie , Jessica Miesel , Betsy Landin , Mason McCulley , Nickola Shreli , Dina Meyer ,

Film Özeti: Zamanında yapmış olduğu hata nedeniyle gözden düşmüş bir polise dönüşen Frank Penny, görevdeki son zamanlarını polislik yaparak geçirir. Telsizde duyduğu ihbara seyirci kalamayan Penny, çok geçmeden küçük bir kızı kaçıran kişiyi vurduğunu fark edecek, sonrasında ise kızı ölmeden vaktinde kurtarabilmek için zamana karşı yarışacaktır.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • levent - 4 yıl önce

  Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

 • Bludi - 4 yıl önce

  Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

 • MahirErol - 4 yıl önce
  Yorumlarım sizi rahatsız mı ediyor muhterem?! Neden yayınlamıyorsunuz? Sansür uygulanacak türde yorumlarda değil üstelik...
 • MahirErol - 4 yıl önce
  Bu kadar güçlü kadroyla çok daha kaliteli bir film çekilmeliydi... Aldığı puan düşük ama fazlasını hak edecek kadarda iyi değil. Sonuçta izlenir, pişman olmazsınız. Gotham dizisinin sünepe polis şefi bu filmdeki rolünde daha başarılı. İyi seyirler.
 • Ulaş Bey - 4 yıl önce
  Imdbde bu kadar düşük puan almasına şaşırdım. Birkaç sahne dışında güzel filmdi. Zamanınız varsa izlemenizi tavsiye ederim. Filmmodu ekibi çok iyi iş çıkarıyorsunuz. Çok güzel bir siteniz var.
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap