Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

Little Monsters

}

IMDB: 6.3

10 1 7 17865

Tür: Komedi, Korku, Dram,

Yapım: 2019

Yönetmen: Abe Forsythe ,

Oyuncular: Lupita Nyong'o , Alexander England , Josh Gad , Nadia Townsend , Charlie Whitley , Shakila Zab , Chris Bunton , Shia Hamby , Kim Thien Doan , Jorja Travers-Smith ,

Film Özeti: Gözden düşmüş , içine kapanık ve özgüven sorunları yaşayan bir müzisyen olan Dave, aynı zamanda küçük yeğeninin anaokulu öğretmeni Caroline’den hoşlanmaktadır. Caroline ile vakit geçirmek isteyen Dave’in fırsat ayağına gelmiştir. Yeğeninin anaokulu gezisi vardır . Dave ve Caroline gezide beklemedikleri bir durumla karşı karşıya kalırlar.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

  • glclkn - 4 yıl önce
    Sadece 2 saçma olay vardı. İlki kadının traktöre giderken çoşması, ikincisi de kadının enfekte kana bulanmışken çocuklarla temas etmeye devam etmesi. Ha bir de oyuncakları o bölgeye sokmadan yakmaları gerekirdi bence. Onun dışında çok iyi film. En az 7 puan eder :)
  • ahmettarik - 5 yıl önce
    İlk başı süper komedi korku zaten değişik bi konusu var
  • burak716 - 5 yıl önce
    zombi meselesi ortaya çıkasıya kadar film müthiş ilerliyordu süper komik şekilde arkadaş zombiler bi dahil oldu filme,filmin tüm tadı tuzu kaçtı klasik, klişe,sıkıcı,izleyici hiç bir şekilde etkilemicek sohbetler duygusal sahneler eklenmeye başladı zombili kısma kadar izleyip sonra kapatabilirsiniz ya da skip skip yapa izleyin derim.İlk kısım hatrına 6.3 puanı haketmiş diyebilirim başta baya bi güldüm ama film overall tavsiye edilebilcek bir film değil malesef.
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap