Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

Mal de pierres

}

IMDB: 6.6

10 1 7 6345

Tür: Romantik, Dram,

Yapım: 2016

Yönetmen: Nicole Garcia ,

Oyuncular: Marion Cotillard , Louis Garrel , Àlex Brendemühl , Brigitte Roüan , Victoire Du Bois , Aloïse Sauvage , Inès Grunenwald , Jihwan Kim , Daniel Para , Ange Black-Bereyziat ,

Film Özeti: Milena Agus’un aynı adlı, çok satan romanından uyarlanan film, II. Dünya Savaşı sonrasında geçen tutku dolu bir aşk hikayesini konu alıyor. Gabrielle, ailesinin baskısına dayanamamış ve bir çiftçi olan José’yle evlenmiştir. José karısına aşık, dürüst ve çalışkan bir adamdır, ancak bu evlilik içinde kendini bir mahkum gibi hisseden Gabrielle, bu adanmışlığa hiçbir zaman karşılık veremeyeceğinin farkındadır. Bir gün tutkularını ona yeniden hatırlatacak ve ayağını yerden kesecek olan André ile tanışır. Beraber kaçmak için sözleşirler, fakat onları çevreleyen dünyanın buna izin vermeye niyeti yoktur.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

  • Hülüü - 4 yıl önce
    Aslında güzel film. Ağır tempolu ve hafif psikolojik film sevenler bir ihtimal hoşlanabilir.. tam karar veremedim belkide sevmezler :)
  • semmyy - 5 yıl önce
    ne diyeceğimi bilemedim; izlenebilir aslında fena değil ama biraz tuhaf mı desem eksik mi desem.. ya da bana çok birşey hissettiremedi daha doğru bir tabir olur.
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap