Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

Mary

}

IMDB: 4.5

10 1 5 4617

Tür: Korku,

Yapım: 2019

Yönetmen: Michael Goi ,

Oyuncular: Gary Oldman , Emily Mortimer , Manuel Garcia-Rulfo , Stefanie Scott , Owen Teague , Chloe Perrin , Claire Byrne , Jennifer Esposito , Michael Landes , Natalie Jean ,

Film Özeti: Hayatı pek yolunda gitmeyen David, kaptanlık yapıyordur ve artık hayatını ailesi için daha iyi bir hale getirmek istiyordur. Bu sırada terk edilmiş bir tekne açık artırma ile satışa çıkarılır. David düşünmeden tekneyi satın alır. Satın alırken teknenin ailesinin yaşamını düzeltmesi konusunda iyi geleceğine inanıyordur. Ancak denize açılmalarının ardından işler pek de düşündükleri gibi gitmez. David ve ailesini denizin ortasında korku dolu anlar bekliyordur. Zaman geçtikçe birbirlerine düşman olmaya ve akıllarını kaybetmeye başlarlar. David ve ailesi teknenin kontrolünü kaybedecekler ve onları bekleyen şeytani güçlere karşı savunmasız hale geleceklerdir.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • Rıdvan - 4 yıl önce
  Çok beğendim 4.4 bir puanı var bence 6 veya 7 olabilirdi tavsiye ederim 🙂👍
 • yolgeser - 4 yıl önce
  başarılı bir yapım olmuş gary oldman emily mortimer ve jennifer esposito gibi usta ve tecrübeli oyuncular filme gerçeklik kazandırmış ben beğendim tavsiye ederim
 • Fatihkan - 4 yıl önce
  Çok çok çok kötü bir senaryo. Nasıl böyle bir senaryoya onay vermişler anlamıyorum. Koskoca stüdyo seçkin oyuncular ve bu senaryo. Anlamak güç. Stüdyo sahibi galiba akrabaya para yedirmenin yolunu böyle bulmuş. Gerçekten hiçbir koşulda yapılmış olması imkansız bir senaryo. İzlemeyin. Ama süreç gelişme gayet iyi ancak tüm bu çabanın birleştiği noktada hiçbir şey yok. Abartmıyorum hiçbir şey yok.
 • ata_ege - 5 yıl önce
  İmdb puanı az kalmış. İzlenir tavsiye ederim. İyi seyirler
 • jackbuilt - 5 yıl önce
  bu tip filmlerdeki küçük el çabukluklarını ve tutarsızlıkları görmezden gelirseniz ki normaldir çoğu zaman, izlenir keyifli bir film.
 • deyzi - 5 yıl önce
  Seyredilebilir ben beğendim..
 • ezft - 5 yıl önce
  Imdb puanı düşük olmuş, gayet de güzel film bence
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap