Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

Mata Batin 2

}

IMDB: 5.4

10 1 6 634

Tür:

Yapım: 2019

Yönetmen: Rocky Soraya ,

Oyuncular: Jessica Mila , Nabilah Ratna Ayu , Sophia Latjuba , Jeremy Thomas , Bianca Hello , Citra Prima , Jelita Callebaut , Hadijah Shahab ,

Film Özeti: Üçüncü gözünü insanlara yardım etmek amacıyla kullanmak isteyen Alia, kardeşinin ölümü yüzünden Laksmi ve Fadli'nin idare ettiği bir yetimhanede çalışmaya karar alır. Fakat bu yetimhanede çözülmesi gereken bazı gizemler vardır. Alia burada, kendisi gibi üçüncü gözü açık olan, duvarlardan gizemli sesler duyan Nadia isimli bir kızla karşılaşır. Alia'nın spiritüel öğretmeni Windu'nun da yardımıyla, hep birlikte intikamcı bir ruhla yüzleşecek ve gizemleri teker teker çözmeye çalışacaklardır.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • ayse1234 - 3 yıl önce

  Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

 • ck.kaya - 4 yıl önce
  Konusu çok farklı ve güzel lakin öyle sahneleri var ki komedi resmen korkunç değil masraftan kaçinilmis
 • Balbazar kortac - 5 yıl önce
  IMDB puanına aldanmayın yerli bir film olduğu için(Endonazya) çok vermişler kendi milletleri. Filmi bir youtuber çekmiş gibi gerçekten kötü.
 • Misafir Üye - 5 yıl önce
  Kusura bakmayın ama IMBD puanı fazla, sırf uzun metrajlı olduğundan aldı galiba o puanı. Klişe konu, vasat makyaj. Bazı korku sahneleri tam gülmelik. Dayanamayıp ilerleyerek sonuna bakıp kapattım.
 • Gülşen 616 - 5 yıl önce
  Puana aldırmayın izleyin derim
 • Filmci - 5 yıl önce
  Bu film, senaryo ve kurgu açısından bir korku filmi klasiği olabilecek malzemeye sahip ancak prodüksiyon zayıflığı sebebiyle yazık etmişler. Insidious, Conjuring ve Halka serilerinin karışımını düşünün, senaryo öyle birşey. Prodüksiyona daha fazla para ayırıp filmi James Wan gibi bir yönetmene teslim etselermiş titreye titreye seyrederdik. Film kendini izlettiriyor ama beklenti çok yukarıda olmasın...
 • elif's - 5 yıl önce
  bence çok güzeldi izleyeceğinizi umarım.Keyifli seyirler.
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap