Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

IMDB: 6.5

10 1 7 8834

Tür: Gizem, Dram, Bilim-Kurgu,

Yapım: 2021

Yönetmen: Apichatpong Weerasethakul ,

Oyuncular: Tilda Swinton , Agnes Brekke , Daniel Giménez Cacho , Jerónimo Barón , Juan Pablo Urrego , Jeanne Balibar , Aída Morales , Constanza Guitérrez , Elkin Díaz ,

Film Özeti: Tilda Swinton, filmde Kolombiya’nın başkenti Bogota’da hasta kardeşini ziyaret eden bir orkide çiftçisini canlandırıyor. Swinton’ın hayat verdiği bu karakter, Bogoto’da kaldığı süre boyunca bir proje kapsamında orada bulunan Fransız arkeolog (Jeanne Balibar) ve genç bir müzisyenle (Elkin Diaz) arkadaşlık kuruyor. Her gece uykusunu bölen yüksek sesli patlamalardan rahatsız olan ana karakterimiz, diğer bir yandan uykusuzlukla baş etmek zorunda kalıyor.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • ataege - 10 ay önce
  Hayal kırıklığı yaşadığım filmlerden birisi
 • drakscan - 1 yıl önce
  Hayatımda ne bir Marvel, ne de bir DC Evreni filmini, ilk veya en fazla 2. serileri haricinde, - o da oğlumun hatırına- izlememiş biri olarak soruyorum: "Tak" sesinin sanat, neresindedir? "Tak" sesinin hafızası mı olur? Mezar kazma sesinin bilinçaltına işlediği bir film vardı, güzeldi, sanat diyebilirsin, adını çıkaramadım, film adlarını hatırlama özelliğim yoktur, intikam filmiydi, doyuruyordu. Veya ziyan edilen kadınların, "Tarımsal seraların kundaklanması"yla özdeşleştirildiği, Güney Kore'li bir yönetmenin filmi vardı, harikaydı, hakiki sanattı, mecazdı vs. Ul..! Hemen herkesin "tak!" sesiyle veya benzer bir tek hece gürültü sesiyle uyandığı bir dünyada "Tak" sesinin sanatı mı olur, hafızası mı olur?
 • Lestat78033 - 1 yıl önce
  sanat filmi yapmak iyice suç olmuş Marvelcilerin gözünde ne diyelim çok zor zamanlarda yaşıyoruz
 • drakscan - 1 yıl önce
  Birilerinin, sırf aklına öyle esti diye abuk bir film yaptıkları için milyonlarca savunmasız izleyicinin hayatlarından 2'şer saatlerini çalmaları bu kadar kolay olmamalı.
 • yolgeser - 1 yıl önce
  yatay uzanımlı bir araç geride kusursuz bir elips halkası bırakarak bulutlar içinde gözden kayboldu bunun sesini her zaman kafasının içinde duydu ve sancı geç saatlerde..
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap