Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

Monster High: Cadılar Bayramı

}

IMDB: 5.8

10 1 6 913

Tür: Animasyon, Aile,

Yapım: 2012

Yönetmen: Mike Fetterly , Steve Sacks ,

Oyuncular: Erin Fitzgerald , Steve Staley , Debi Derryberry , Hank Banks , Evan Smith , Mark Mercado , Ira Singerman , Cam Clarke , Cindy Robinson , America Young ,

Film Özeti: Ghouls Rule, "Normlar" ve canavarlar arasındaki eski çatışmayı açığa çıkardı - ve işler karışmak üzereydi! Yıllarca Monster High öğrencileri, Halloween'in içeride kalmanın ve her ne pahasına olursa olsun çatışmadan kaçınmanın bir gece olduğu konusunda uyarıldı. Ama Frankie ve arkadaşları, gulyabaniler ile Normiler'in bir araya gelip tatillerini birlikte geçirdiğini keşfettiler! Gulyabani saati geri çevirip geceyi kendi bireyselliklerini kutlamak için kullanmaya karar verir ve "Kendin Olun, Benzersiz Olun, Bir Canavar Olun" demektir.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

  • Hayat - 3 yıl önce
    Bir animasyon bukadar mükemmel olabilir mi ya her filmi ayrı efsane ama keşke scaris canavar adası 1600. doğum günü gibi filmleride yayında olsa. Sıkılmadan hepsini tekrar tekrar izliyorum tekrar izlememe rağmen okadar keyif alıyorum ki zamanın nasıl geçtiğini farketmiyorum bile. Emeği geçen kişiler efsane bir proje yaratmış cidden herkese öneririm aşırı eğlenceli ve güzel :)
  • ꧁1111꧂ - 3 yıl önce
    Jackson ve holtla ilgili bölümlerden daha çok yapsalar keşke filmi eğlenceli hale getiriyorlar:)
  • leyla - 4 yıl önce
    harika film olmuş cidden
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap