Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

OtherLife

OtherLife

IMDB: 6.2

10 1 7 16082

Tür: Gizem, Suç, Bilim-Kurgu,

Yapım: 2017

Yönetmen: Ben C. Lucas ,

Oyuncular: Jessica De Gouw , T.J. Power , Thomas Cocquerel , Tiriel Mora , Liam Graham , Adriane Daff , Clarence John Ryan , Hoa Xuande , Shalom Brune-Franklin ,

Film Özeti: Zamana sıkıştırılmış sanal gerçeklikleri tetikleyen bir ilaç icat eden genç Ren, güçlü buluşlarını nasıl kullanacakları üzerine ortağı Sam'le mücadele eder.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • Şevval - 3 yıl önce
  Film konusu bakımından gerçekten güzel ama izlerken olaylar çok yavaş ilerlediği için sıkıldım doğrusu bana göre değil .
 • MELTEM - 3 yıl önce
  kaç ve arkana bile bakma dostum
 • Kadirhan D - 3 yıl önce
  Bir black mirror bölümü gibi hisssettirdi,Bilim-kurgu severler için güzel bir öneri olabilir.1 buçuk saatlik güzel bir deneyim :]
 • Crazy - 3 yıl önce
  Filmi bir tavsiye üzerine izlemeye geldim.Beklentimi yüksek tutmamam söylendi ama bence siz yüksek tutun.Size şu kadarını söyleyeyim filmi izlerken yeterince odaklanırsanız birkaç yer harici filmin resmen içinde gibi hissediyorsunuz.Hayatım boyunca brçok film izledim ama böylesi film aralarında sadece birkaç tanesi.Yanlız filmi kesinlikle sakin kafayla izleyin ve odaklanın bunlar önemli anlamak için.
 • Gizem - 4 yıl önce
  Bilim kurgu filmlerine meraklı biriyimdir,filmin konusunu baz alarak izledim ama fimin gidişatı ve olaylar zincirinde yaşananlarla resmen anksiyete krizi yaşadım diyebilirim,hayal etmesi ve izlemesi oldukça kaygı verici bir film, gerilim sevenler izlesin ama fazla empati yapan biriyseniz ve pozitif birşeyler izlemeye ihtiyacınız varsa film kesinlikle yanlış seçim .
 • Ahmet - 4 yıl önce
  Film uzun diyen olmuş aksine bir film için gayet ideal süre olan 1 buçuk saatlik bir süreye sahip. Bu film bilim-kurgu sevenler için bulunmaz nimet olduğunu düşünüyorum. Filmde, İnception, Source Code ve Black Mirror'un USS Callister adlı bölümünden esintiler hissediyorsunuz ( ya da ben öyle hissettim) Gayet sürükleyici bir yapım olmuş. İzlerken size ters köşe yaptıracak ve şaşıracağınızı düşünüyorum. İmdb üzerinde 6.3 üzerinde bir puana sahip ben 10 üzerinden 8 vereceğim bu filme sevdim. Güzel bir film olmuş başarılı.
 • TARAFSIZ YORUM - 4 yıl önce
  Arkadaşlar, filmin konusu harikaydı, ileri teknolojinin ne gibi sonuçlar doğuracağına şahit oluyoruz. Tek kötü yanı; çok geniş işlenmiş, bu yüzden sıkıcıydı biraz. Ama 1 saatlik bir film olsaydı efsane ve soluksuz izlenirdi. Sevgiler
 • doay_blby - 5 yıl önce
  Bencd güzel bir filmdi, çok çok bayılacağınızı düşünmüyorum fakat izlemesi eğlenceli. Zeka oyunları ve anlama kabiliyeti içeriyor.
 • BU NASIL FILM BEYNIMI YOK ETTINIZ.
 • Axoy - 5 yıl önce
  Film özünde "inception" daki gibi bir duygu yaratıyor. Bu tarzı sevenler sıkılmadan izleyebilir.
 • gazi1976 - 5 yıl önce
  filmi hic izleyip de yorumlayan yok galiba ??
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap