Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

IMDB: 6.6

10 1 7 737

Tür: Dram,

Yapım: 2018

Yönetmen: Tonia Mishiali ,

Oyuncular: Stella Fyrogeni , Andreas Vasileiou , Popi Avraam , Marios Ioannou , Prokopis Agathokleous , Marina Mandri ,

Film Özeti: İsteklerini ve ihtiyaçlarını cevapsız bırakan vurdumduymaz bir koca ile sevgisiz bir evliliğe hapsolmuş orta yaşlı bir ev hanımı olan Elpida monoton bir yaşam sürmektedir. Premenopoz sürecinin mental ve fiziki sonuçlarıyla baş etmeye çalışan Elpida; seksüel arzuları, bedeni, benliği ve kocası arasına gün geçtikçe biraz daha sıkışır. Bu sıkışmışlıkta ona bir kaçış noktası teşkil eden fantezi dünyası ve içinde yaşadığı realite arasındaki hudutlar ise git gide bulanıklaşmaya başlar.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • Hayal - 4 yıl önce
  Begendim gercekten goruntu kalitesi de cok iyi .....
 • irem erkaya - 4 yıl önce
  şaşırtıcı bir filmdi.Senaryo da surprızlerle dolu biraz sabır iateyen bir filmdi.Sabrımı zorlayan başkadın oyuncu oldu.Onun su gibi göstermeden gizem ve saklayan oyunculuğu sayesinde.Çok beğendim.
 • Cem Karaca - 4 yıl önce
  Yönetmen Kadıköylü entel bluzcular için film çekelim demiş ve çekmişler,fakat Üsküdar ve Anadolunun devamı için sıkıcı geçmesi muhtemel 2 saatlik bir film olmuş.Şunu da söylemeden geçmeyeyim;filmi çekilir kılan tek detay Stella Fyrogeni, kendisi gerçekten harika bir oyuncu.Filmi Kadıköy sınırlarında tekrar izlemeyi düşünüyorum. Puanım Beş,5
 • Fatihkan - 4 yıl önce
  oyunculuk iyi. senaryo boş. Bir tane akıllı adam çıkıp dememiş ki oyuncularımız iyi şu saçma senaryoya biraz anlam katalım.
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap