Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

Pity

}

IMDB: 6.7

10 1 7 3351

Tür: Dram,

Yapım: 2018

Yönetmen: Babis Makridis ,

Oyuncular: Giannis Drakopoulos , Evi Saoulidou , Nota Tserniafski , Makis Papadimitriou , Georgina Chryskioti , Evdoxia Androulidaki ,

Film Özeti: Film, yalnızca mutsuz olduğunda mutlu olabilen, üzüntü bağımlısı, birilerinin ona acımasına muhtaç, hatta kendine acısınlar diye her şeyi yapmaya hazır, yeterince zalim olmayan bir dünyada yaşadığını düşünen bir adamın hikâyesini anlatıyor. Filmin paralel evreni, gerçeğine yakın olsa da daha karanlık, daha tuhaf ve daha eğlenceli.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • bla bla - 3 yıl önce
  aşırı sıkıcı 90 dakkanızla yürüyüşe çıkın bir iki güzel albüm dinlersiniz yolda stres atarsınız
 • Fatihkan - 5 yıl önce
  Film tür gereği sıkıcı ancak filmde eksik bir özellik var. İzleyiciyi sonraki sahne için motive edemiyor ya da etmek istemiyor. Sabırla izlemek gerekiyor. Dram türünde değil film. Kategori hatası yapmış yükleyici. Tranikomedi türünde. Sonu sizi memnun edebilir. O da olmazsa filmi izlemek ya da izlememek size kalmış. Görüntü yönetmenliği iyi.
 • Belgin IŞIK - 5 yıl önce
  Kopamadım, defalarca izlenecek türden bir film. Ağlama-üzülme-acıma -merhamet gibi duygular bir gün yok olacak eğer ki bu şekilde dönmeye devam ederse dünya ve her birimiz birer zavallıya dönüşeceğiz.
 • Ferdi - 5 yıl önce
  Ya arkadaşlar gerçekten kötü bir filim. Nedir bu saçmalık? 1 dakikalık skeci 2 saat yapınca filim olmuyor. IMDB abartmış, sanatsal bir şey arayacaklar, bulamazsınız!
 • voifssss - 5 yıl önce
  metina33'ü asla dinlemeyin sinemadan anlamaz burada yunan sinemasına laf atıyor, filmi ben sinemada izleme şansı yakalayanlardanım ve salonda bir kişi bile sıkılmadı gayette su gibi akıp giden bir filmdi ayrıca senaristi köpek dişi,alpler,kutsal geyiğin ölümü gibi harikulede filmerinde senaristtidir yani üsteki yorumu aldırış etmeyin ve izleyin özellikle sinema ile ilgileniyorsanız, müzikleri zaten muhteşem üstü ve çok iyi bir sona sahip film ancak ben son sahnede kadının tekrar pasta getirmesini istedim.
 • metina33 - 5 yıl önce
  koskoca bir saçmalık izlemek istemiyorsanız uzak durun!! yunan sinemasının bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum! 10 dk lık kısa film olacak konuyu sakız gibi uzatıp saçmalamışlar.BERBAT
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap