Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

Rogue Agent

}

IMDB: 6.4

10 1 7 6733

Tür: Gerilim,

Yapım: 2022

Yönetmen: Declan Lawn , Adam Patterson ,

Oyuncular: Gemma Arterton , James Norton , Marisa Abela , Sarah Goldberg , Shazad Latif , Freya Mavor , Rob Malone , Julian Barratt , Edwina Findley Dickerson , Jimmy Akingbola ,

Film Özeti: Eski bir barmen olan Robert Freegard, neredeyse on yıl boyunca bir İngiliz gizli servis ajanı gibi davranır. O, kurbanlarını IRA teröristlerinin avı olduklarına ikna etmeyi başarır. Büyük miktarda para karşılığında Robert, kendisini MI5 üyesi olarak göstererek kurbanlarını korur. Ancak Robert'e aşık olan bir kadın, onun hayatının alt üst olmasını sağlar.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

  • Blackone - 7 ay önce
    Gerçek hikayeden esinlenmiş filmleri her zaman sevmişimdir. Bunu da beğendim. İzlemenizi tavsiye ederim.
  • Gökhan - 1 yıl önce
    Film temposu hiç düşmeyen mükemmel bir psikolojik gerilim. Silahlı aksiyon yok. O yüzden aksiyon severler en fazla beş on dakika izleyip sıkılıp sıkılmadıklarına göre devam etsinler. Tekrar ediyorum"psikolojik gerilim" sevenler kaçırmasın. Yorumların az olması filmin gözden ırak kaldığını gösterdiği için yazma gereği hissettim. Gece geç saatte tercihen ortalık sessizken tam konsantrasyon ile izlenmesini öneririm.
  • jupiter65 - 1 yıl önce
    Konusunu okumadan izlemeye başlarsanız, ajan filmi türlerini sevmiyorsanız bırakabilirsiniz. İnsanları analiz etmekte uzmanlaşmış bir dolandırıcının, bu gücünü kadınlar üzerinde kullanıp hesaplarını boşaltması anlatılıyor. Ama son kurbanı bu yenilgiyi sindiremeyip adamın peşine düşer. Orta seviyede bir film.
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap