Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

Stockholm

Stockholm

IMDB: 6.1

10 1 7 13515

Tür: Komedi, Suç, Dram,

Yapım: 2019

Yönetmen: Robert Budreau ,

Oyuncular: Ethan Hawke , Noomi Rapace , Mark Strong , Christopher Heyerdahl , Bea Santos , Thorbjørn Harr , Mark Rendall , Ian Matthews , John Ralston , Gustaf Hammarsten ,

Film Özeti: Stockholm, 1973 yılında yaşanan absürt bir banka soygununu konu ediyor. Tuhaf bir adam olan Lars Nystrom, şehrin en büyük bankalarından birini soymak için yola koyulur. Elinde silahı ile birlikte bankanın kapısından içeri girmesiyle büyük bir kargaşa meydana gelir. Lars’ın amacı sadece bankadaki paraları almak değildir. Onun, hapisteki en yakın arkadaşının salınması, kendisi için özel bir araç tahsis edilmesi gibi başka istekleri de vardır. Rehineler korkmuş bir şekilde başlarına gelecekleri beklerken bir süre sonrabir takım tuhaflıklar olduğunu fark eder. Rehineler, Lars’ın her ne kadar elindeki silahla onları korkutmaya çalışsa da bir sineğe bile zarar veremeyecek bir yapıda olduğunu anlar. Lars’ın bu durumundan etkilen banka memuru Bianca ve diğer tutsaklar, onun isteklerinin yerine getirilmesi ve milyonlarla beraber kaçmasını sağlamak için bir plan yapmaya karar verir.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • Pusat Savaş - 4 yıl önce
  puanı 7 ederdi. güzel film.
 • Tolly - 5 yıl önce
  Çok sevdiğim oyuncu Ethan Hawke’nin tatlılığı ile şahane bir film. Film bittikten sonra “Ezginin Günlüğü’nün Fincana Kahve Koydum Gel coveri da güzeldir süperdi :)
 • Suat Akyüz - 5 yıl önce
  Bu hikaye gerçekte yaşanmıştır. Hatta Stockholm sendromu bu soygun sonrasında ortaya çıkmıştır
 • bertugfb - 5 yıl önce
  İzlediğim en iyi filmlerden birisi değil belki ama anlatmak istediğini sıkmadan anlatan, daha sonra gördüğünüzde fena değildi diyeceğiniz tarzda bir film..
 • Can - 5 yıl önce
  Güzel film bende tavsiye ederim
 • FurkanG - 5 yıl önce
  Güzel film tavsiye ederim.
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap