Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

Terminator Genisys

}

IMDB: 6.3

10 1 7 280449

Tür: Macera, Gerilim, Aksiyon, Bilim-Kurgu,

Yapım: 2015

Yönetmen: Alan Taylor ,

Oyuncular: Arnold Schwarzenegger , Jason Clarke , Emilia Clarke , Jai Courtney , J.K. Simmons , Dayo Okeniyi , Matt Smith , Courtney B. Vance , Lee Byung-hun , Michael Gladis ,

Film Özeti: İnsan direnişinin lideri John Connor (Jason Clarke), Çavuş Kyle Reese’i (Jai Courtney) Sarah Connor’ı (Emilia Clarke) koruması ve geleceği güvence altına alması için 1984’e geri gönderdiğinde olayların beklenmedik bir şekilde yön değiştirmesi zaman çizgisinde kırılma yaratır. Şimdi kendisini geçmişin yeni ve yabancı bir versiyonunda bulan Çavuş Reese, Gardiyan’ın da (Arnold Schwarzenegger) dahil olduğu olasılık dışı müttefiklerle, tehlikeli yeni düşmanlarla ve beklenmedik “geleceği yeniden başlatmak” göreviyle karşı karşıya kalır. Terminatör 5, Arnold Schwarzenegger'in 3. filmden sonra ilk kez Terminatör rolünü üstleneceği film olacak.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • Mert - 1 yıl önce
  Devrelerim yandı. Filimde şok üstüne şok yaşadım.3 hariç hepsi güzel bence. 4 te iyi ama bu bi başka olmuş.tek begenmediğim nokta terminatörün klasik müziği neden kullanılmıyor. 4 te de yok
 • Hüseyin Dinçer - 2 yıl önce
  açık konuşmak gerekirse filim on numara beş yıldız olmuş
 • Aleyhtar - 3 yıl önce
  Serinin 2. filmini saymazsak serinin en iyisi diyebilirim. 2. film klasikler arasında çoktan yerini almış durumda ona yaklaşmasını beklemiyorum zaten. 2. film benim için hala en iyi yapılmış tüm zamanların bilim kurgu filmlerinde 2. sırada.
 • yokbiri - 3 yıl önce
  5g teknolojisi anlatılıyor nesnelerin interneti. günümüz de neler olabileceğinin teorik anlatımı bunlar ilk bakışta alışılagelmiş olmadığı için mantık dışı görünümde olsada insanlık tarihinin milyonlarca yıldır var olduğu gerçeğiyle düşünülürse bundan sonraki yıllarda da var olcağı ancak nasıl var olacağı konusu sanırım tekrar düşünülmeli.
 • supermoruk - 3 yıl önce
  zaten saçma bir konusu vardı , bu filmde iyice zıvanadan çıkılmış. konusu neyin ne olduğu birbirine karışmış
 • Serdar sızan - 4 yıl önce
  Kesinlikle izleyin. 1 ve 2. seriden sonra 5 harika olmuş. 3 le 4ü saymıyorum.
 • yolgeser - 4 yıl önce
  her ne kadar judgement dayin bizde özel bir yeri olsa da tüm terminator serisi içerisinde bence en mükemmel olanı bu film oyuncular çok başarılı bu kadar beklemiyordum filmin senaryosuna ise bayıldım geçmişin değişmesi çok başarılı olmuş ve yeni john connor çok iyi düşünülmüş ben çok beğendim..
 • Kendileri en son teknoloji yapay zeka robotlar yapıyorlar başka uluslar yapmasın diye korku içerikli böyle filmler yapıyorlar
 • Faruk - 5 yıl önce
  Aklıma geldi tekrar izledim. Puanindan ötesini hak ediyor. Terminator salvationdan bin kat daha güzel. İlgilenenler için yenisi yapım aşamasında inşallah 2019da bi film daha gelecek. Özellikle bu filmdeki bazı cevapsız sorulara yanıt olacağı söyleniyor ve filmde orijinal sarah connor canlandıran oyuncu var.
 • Yılmaz KAYA - 5 yıl önce
  bügüne kadar izlediğim en iyi aksiyon flimlerinden biri diyebilirim harika..! izlemenizi tavsiye ederim...
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap