Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

Arka Bahçe

}

IMDB: 7.4

10 1 8 142966

Tür: Gizem, Gerilim, Dram,

Yapım: 2005

Yönetmen: Fernando Meirelles ,

Oyuncular: Ralph Fiennes , Rachel Weisz , Danny Huston , Bill Nighy , Donald Sumpter , Pete Postlethwaite , Richard McCabe , Hubert Koundé , Daniele Harford , Bernard Otieno Oduor ,

Film Özeti: Tanrıkent filmiyle dikkatleri üzerine çeken Fernando Meirelles, John Le Carre’ın çoksatan romanından uyarladığı Arka Bahçe’yi; yine kendine has, eşsiz bir üslupla sinemaseverlerle buluşturuyor. Arka Bahçe, Kenya’da vahşice öldürülen aktrist Tessa Quayle’in ölümünün ardındaki esrar perdesini kaldırmak isteyen kocası Justin Quayle’nin bireysel çabalarıyla ortaya çıkardığı büyük bir komployu anlatıyor.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

  • ERAY - 4 ay önce
    KONU OLARAK GÜZEL OLMAKLA BERABER KURGUSAL KOPUKLUKLARI VE İÇERİK KARMAŞASI OLAN VE IMDB PUANINI HAK ETMEYEN BİR FİLM. AYRICA BİR ADAM NEDEN BÖYLE BİR EŞ İÇİN BÖYLE BİR MÜCADELEYE GİRER, AKLIM ALMIYOR!
  • FATİH - 8 ay önce
    seyredilmesi gerek pişman olmazsanız SÜPER
  • Fatihkan - 5 yıl önce
    Çok üzücü bir film. Ralph Fıennes drama filmlerinin yılzdızıdır. İngiliz hasta filmi ile benzer bir dramaya sahip. Ayrıca reader filmine de benziyor. Hepsi buruk biten filmler. Aşırı ve ağır bir politik hava hakim filmde. Bunu göze alarak izleyin. Bir aşk filmi olduğu söylenemez ama aşk ve bağlılık filme yön veriyor. İyi film. Rachel weısz oscar ödülü aldı rolü için.
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap