Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

The Lost City of Z

Kayıp Z Şehri

IMDB: 6.6

10 1 7 92878

Tür: Macera, Tarih, Dram, Aksiyon,

Yapım: 2017

Yönetmen: James Gray ,

Oyuncular: Charlie Hunnam , Robert Pattinson , Sienna Miller , Tom Holland , Angus Macfadyen , Ian McDiarmid , Franco Nero , Bobby Smalldridge , Tom Mulheron , Edward Ashley ,

Film Özeti: Percy Fawcett (Charlie Hunnam) kendini Amazon ormanlarına adamış bir İngiliz askeridir. Fawcett, araştırdığı bölgede daha önce bilinmeyen, bir zamanlar bölgeye yerleşmiş olabilecek gelişmiş bir uygarlığa dair kanıtlar bulur. Bunları bilim camiasına açıkladığında ise Amazon yerlilerini vahşiler olarak gören bilim insanları kanıtlara gülüp geçerler. Yılmayan Percy, karısı Nina (Sienna Miller), oğlu Jack (Tom Holland) ve yardımcısı Henry’nin (Robert Pattinson) desteğiyle Jack ile birlikte tekrar Amazon ormanlarına döner. İddiasını kanıtlamak için araştırmalar yapan kaşif ikili, 1925 yılında gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Ardından pek çok maceraperest, Fawcett ve oğlunu bulmak için yola koyulur ama girişimler sonuçsuz kalır. Ve bu bölge artık Kayıp Z Şehri olarak adlandırılır.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • Elcolotti - 2 yıl önce
  Bu ne şimdi izlediğim zamana mi acıyayım harcadığım internete mi? Bencil bir adamın kendi hırsı uğruna ailesinin ona en ihtiyaç duyacağı zamanlarında olmamasına mi kızayım salak bir hayalin peşinde yok olmasına mi... Velhasıl tamamen zaman kaybı. Kıyafetler, donem çekim iyi senaryo çok zayıf kalmış..
 • Mustafa çelik - 2 yıl önce
  vakit kaybı 2 saat 11 dk çaldı
 • Marwel - 2 yıl önce

  Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

 • Çınar - 5 yıl önce
  İzlemeyin kesinlikle zaman kaybı
 • yaman zorlu - 5 yıl önce
  idare eder izlenir bu arada site çok kaliteli iyi varsın filmmodu
 • tamer07 - 5 yıl önce
  hikayesi yavaş ilerliypr ama sıkılmadan izledim güzeldi
 • emre - 6 yıl önce
  Altyazıyı ekleyen 80 yaşında herhalde. Gereksiz süslü ve eski bir dil kullanmış
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
Kaydet



Çıkış Yap