Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

The Master

}

IMDB: 7.1

10 1 8 176698

Tür: Dram,

Yapım: 2012

Yönetmen: Paul Thomas Anderson ,

Oyuncular: Joaquin Phoenix , Philip Seymour Hoffman , Amy Adams , Laura Dern , Jesse Plemons , Ambyr Childers , Rami Malek , Madisen Beaty , Kevin J. O'Connor , Patty McCormack ,

Film Özeti: Eski donanma subayı Freddie Quell (Joaquin Phoenix), tüm dünyayı alt üst eden II. Dünya Savaşı'nda cephede görev aldıktan sonra ülkesine döner. Fakat bundan sonra ne yapacağı, hayatını nasıl şekillendireceği konusunda kararsızdır. Tam bir boşluğa düşmek üzereyken The Cause tarikatının karizmatik lideri Lancaster Dodd (Philip Seymour Hoffman) ile tesadüfen tanışır ve ona tutunur. Quell kısa bir sürede vaazlarıyla meşhur olan Dodd'un sağ kolu olur; başta neyin içine sürüklendiğini tam olarak bilmese de ilerleyen dönemlerde Usta'nın önüne bile geçecektir.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • Deli - 10 ay önce
  Film sıkıcı mıkıcı diyenler hayal gücü yok, yetenek yok, zeka yok....birde şurda kendinizde film hakkında yorum yapma lüksünü görmeyin siz kimsiniz bu filmi puanlamak kim
 • mustafa n. - 2 yıl önce
  Boş film yazanlar, sıkıldım yazanlar biraz scientology tarikatını araştırırsa bu filmi daha iyi anlayacaktır. Bana göre Joaquin ve P.S: Hoffman'ın oyunculukları çok iyi. Kurguda verilmek istenen çok iyi anlatılmış.
 • domachiavelli - 4 yıl önce
  Dahi sinematografi ve paul thomas anderson
 • Jack - 5 yıl önce
  Filme bişey diyemem Joquain için izledim meraklısı olmayanı sarmaz
 • Ulvi Aliyev - 5 yıl önce
  abi yemin ederim boş bi film, imdb sinin hakkını gram vermiyor. Sonuna kadar sıktım dedim illa bi patlama olur ama olmadı. durgun senarisi, sıkıcı dialoglar, yersiz bi çok şey filmi ağır ilerletiyor.
 • Okyanustaki dalgalar gibi sürükleyip götüren bir hikaye... J. Phoenix'ten inanılmaz bir oyunculuk...
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap