Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

The Outsider

}

IMDB: 4.7

10 1 5 1612

Tür: Vahşi Batı,

Yapım: 2019

Yönetmen:

Oyuncular: Jon Foo , Trace Adkins , Sean Patrick Flanery , Kaiwi Lyman , Danny Trejo , Mitchell L. Johnson ,

Film Özeti: Vahşi Batı, gücün para olduğu ve adaletin sadece güçlülerin tarafında olduğu vahşi topraklar. Bu vahşi topraklarda hamile olan karısı ile birlikte huzur içinde yaşamaya çalışan genç bir adam olan Jing Phang adaletsiz bir şekilde göz altına alınır ve suçsuzluğunu kanıtlaması için Mareşal'i beklemesi söylenir. Ancak Jing Phang'ın içinde anlayamadığı bir sıkıntı vardır ve hücrede daha fazla dayanamaz ve hücresinden şerifi öldürerek kaçar. Jing Phang eve döndüğü zaman karısının tecavüze uğradığını ve öldürüldüğünü görür ve deliye döner. Bunun üzerine Jing Phang karısına bunu yapan bu caniyi bulabilmek için resmen bir adam avına çıkar ve önüne gelen herkesi hiç acımadan katleder. Fakat karısının canını zamansız alan bu korkunç caninin adı James Walker'dır ve James kasabadaki güçlü bir adamın tek oğludur. James'in babası olanları öğrendiğinde hemen oğlunu korumak için Jing'in izini sürüp öldürmek için adamlarını toplar ve yola koyulur ama çok geçmeden işinin o kadar da kolay olmayacağını adamları teker teker öldürülmeye başlayınca anlayacaktır!.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • whisper - 5 yıl önce
  Uzun yıllardır izlediğim en kötü western filmi. Zaman harcayıp izlemeye değecek bir film değil. Konusu ve hikayesi saçma.
 • Veli.efendi - 5 yıl önce
  Ciddi söylemek gerekirse böyle kötü bir film görmedim.izlemeyin izlettirmeyin.nasıl 7.5 almış belli değil.
 • sinameki - 5 yıl önce
  puanı hak etmiyor. dövüş sahneleri hiç gerçekçi değil, ittiği adam ölüyor, kolunu tutuğu adam yere serilip ölüyor...filmin dramatik tarafıda etkili değil. her bakımdan yetersiz bir film.
 • Ahmet Tan - 5 yıl önce
  saçma intikam senaryosu ve geri zakalı akılsız kötü adamlar, yaramaz bir film
 • Riatero - 5 yıl önce
  Film hakkaten kötü lan. IMDB 7.3 çok ilginç yani. Arkadaşın dediği gibi 4.5luk görünce izlemekten vazgeçeceğimiz bir film tadında. Hadi ben başladım bitirdimde siz yapmayın. Görüntü, ortami kostüm tamam güzel lakin senaryo çöp arkadaş ya. Üzülüyorum böyle oluncada.
 • ilkerinside - 5 yıl önce
  film vasat..bu puan fazla ...
 • serdar - 5 yıl önce
  imdbsi fazla bana gore 4.5 /5 arası bir film
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap