Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

The Party

}

IMDB: 6.5

10 1 7 19280

Tür: Dram,

Yapım: 2017

Yönetmen: Sally Potter ,

Oyuncular: Timothy Spall , Kristin Scott Thomas , Patricia Clarkson , Bruno Ganz , Cherry Jones , Emily Mortimer , Cillian Murphy ,

Film Özeti: Muhalefet partisinin gölge Sağlık Bakanı olarak atanan Janet, başarısını sevdikleriyle kutlamak için evinde bir parti düzenler. Telefonu sürekli kutlama aramalarıyla çaldığı için salonda kendi halinde, belki de biraz mutsuz bir halde oturan eşini fark etmez. Aslında Janet'ın dikkatini dağıtan, telefonuna gelen gizemli "seni özledim" mesajlarıdır. Eşi ise bu güzel günde sevdiklerine vereceği kötü haberin derdindedir. Bu sırada en yakın arkadaşı April, aslında ayrı olduğu eski erkek arkadaşıyla parti için eve gelir. Sonra Martha ve Jinny, dostlarıyla paylaşmak istedikleri bir sürprizle partiye katılır. En son Tom gelir, fakat eşi onlara daha sonra katılacaktır. Acaba Tom'un gergin olmasının sebebi bu mudur? Müzik ve sohbet eşliğinde devam eden gecede, teker teker herkesin sırları su yüzüne çıkmaya başlar. Kimin kimi kiminle aldattığı anlaşılmaz hale gelen partinin en büyük sırrı ise, gecenin sonunda kimin öleceğidir.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • yolgeser - 4 yıl önce
  ben filmi beğendim süperdi bu tarz öngörülemez senaryoya sahip bir film daha izlemek isteyenlere mothers day filmini önerebilirim keyifli seyirler..
 • mermaidmermaid - 5 yıl önce
  oha şok resmen bu kadar da olmaz. ilk defa bu kadar önceden tahmin edilemez bir yapıt izlemiştim helal olsun
 • dydelidolu - 5 yıl önce
  Sıkılma duygusuyla beraber ilerleyen fakat kendini kapattırmayan ve sonuna kadar bir yandan sıkılıp, bir yandan merak dürtüsünü canlı tutan bir film olmuş. İyiydi.
 • yasemin - 5 yıl önce
  Öngörülemez derecede iyi
 • yeghan - 6 yıl önce
  VALLAHİİ BU KADARDA BEKLEMİYORDUM... HARİKÂ FİLMMİŞŞ ;)
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap