Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

The Pope's Exorcist

Şeytanın Düşmanı

IMDB: 6.1

10 1 7 16608

Tür: Gizem, Korku, Gerilim,

Yapım: 2023

Yönetmen: Julius Avery ,

Oyuncular: Russell Crowe , Daniel Zovatto , Alex Essoe , Franco Nero , Peter DeSouza-Feighoney , Laurel Marsden , Cornell John , Ryan O'Grady , Bianca Bardoe , Santi Bayón ,

Film Özeti: Gabriel Amorth, hayatı boyunca yüz binden fazle şeytan çıkarma gerçekleştiren ve Vatikan'ın baş şeytan kovucusu olarak görev yapan bir rahiptir. Yeni bir vaka Amorth’u bir varlık tarafından ele geçirildiği ortaya çıkan bir çocuğun başına götürür. Amorth’un görüşüne iblis istilasının arkasında şüphelendiği şeylerden fazlası vardır. Çocuğa musallat olan şeytanı çıkarmaya çalışan rahip, bu sırada asırlardır Vatikan’ın gizli tutmaya çalıştığı bir komployu ortaya çıkarır.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • Riaantattoo - 6 ay önce
  Guzel bir film tavsiye ederim
 • eergnt - 7 ay önce
  Russel abinin oyunculuğu dışında oldukça klişe olmuş. Görseller fena değil. Diğer oyuncular fena kötü. 10/5
 • Çok kötü Russel Crowe var diye umitlenmeyin korku-komedi arasında kalmış ama ikisini de becerememis bir film. Bu puanı nasıl almış anlamak mümkün değil.
 • Bedbaht - 7 ay önce

  Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

 • selamsss - 7 ay önce
  Russell Crowe oyunculuğu olarak yoruma başlıyacağım film de sisteme eleştiri ile birlikte komik karakter yaklaşımı ve klasikleşmiş hikaye örgüsünü farklı şekilde izlettiriyor anlayabilene hem komik hem düşündürücü hem de zevkli göz atmanızı tavsiye ederim
 • yuliiiyu - 7 ay önce
  konu zaten milyon kere işlenmiş bir konu ve işleniş tarzı inanılmaz kötü ancak bu kadar klişelerle doldurmak da filmi olduğundan daha kötü yapmış. oyunculuklar çok kötü. aşırı hızlı ve gelişigüzel klişelerle ilerliyor. ek hikayelerin de ana hikayeye hiçbir faydası yok. berbat ya izlemeyin.
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap