Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

The Prince

}

IMDB: 4.6

10 1 5 18694

Tür: Gerilim, Aksiyon,

Yapım: 2014

Yönetmen: Brian A Miller ,

Oyuncular: Bruce Willis , Jason Patric , John Cusack , Jessica Lowndes , Gia Mantegna , Rain , 50 Cent , Don Harvey , Jesse Pruett , Didi Costine ,

Film Özeti: Las Vegas polis departmanından emekli olmuş eski bir dedektif tam her şeyden elini ağını çekmişken sahalara geri dönmek zorunda kalır. Zira kızı kaçırılmıştır ve Paul bunu yapanların yanına bırakmayacaktır. Öte yandan görevdeyken edindiği düşmanlar, uzun zamandır pusuya yatmış, intikam için onun geri dönmesini bekliyorlardır... Yönetmenliğini Brian A Miller'ın üstlendiği aksiyon filminin senaryosu Andre Fabrizio ve Jeremy Passmore ikilisine ait. Filmin kadrosunda ise John Cusack, 50 Cent, Jason Patric, Will Smith ve Gia Mantegna yer alıyor.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

  • burak716 - 5 yıl önce
    Arkadaşlar eğer komedi filmi gibi saçma sapan sahnelerde durdurup arkadaşlarnızla troll yorumlar yapıcaksanız iyi bir komedi filmine dönüşür :D ama bir aksiyon filmi olarak izlerseniz bir kansere dönüşür :) sevdiğim aktörlerin kötü veya bilinmeyen filmlerini izlemeye başlamıştım keşke bu film sadece bilinmeyen olarak kalsaydı.
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap