Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

The Tomorrow Man

}

IMDB: 5.8

10 1 6 1975

Tür: Romantik, Dram,

Yapım: 2019

Yönetmen: Noble Jones ,

Oyuncular: John Lithgow , Blythe Danner , Derek Cecil , Katie Aselton , Sophie Thatcher , Eve Harlow , Wendy Makkena ,

Film Özeti: Ed Hemsler (John Lithgow) hayatını hiçbir zaman yaşanmayabilecek bir felakete hazırlanarak ve evinde gizli bir kıyamet günü odası yaratarak, Ronnie Meisner (Blythe Danner) ise hiçbir zaman kullanmayabileceği eşyalar için alışveriş yaparak geçirmektedir. Amerika’daki küçük bir kasabada ikilinin yolları kesişir. Birbirlerinin eşyaları arasında kaybolmamaya çalışan ikili, çok geçmeden birbirlerine aşık olur. “The World According to Garp” ve “Sevgi Sözcükleri” filmleriyle iki yıl üst üste Oscar’a aday gösterilen John Lithgow ve “Huff” dizisinin iki Emmy ödüllü yıldızı Blythe Danner’ın başrollerini paylaştığı bağımsız drama ve komedi filminde başrol ikilisine Derek Cecil, Katie Aselton, Sophie Thatcher, Eve Harlow ve Wendy Makkena gibi oyuncular eşlik ediyor. Prömiyerini yılın başında Sundance Film Festivali’nde gerçekleştiren filmin yönetmenliğini ve senaristliğini ise ilk uzun metrajına imza atan Noble Jones üstleniyor.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

  • uaogican - 4 yıl önce
    Yaş almış insanların hayatlarında oluşan boşlukları, bu boşlukların yarattığı sorunları, tek düze giden hayatlarına anlam katabilmek için gayretlerini anlatan güzel bir film.
  • 12345678 - 5 yıl önce
    bugüne dek hiçbir filme zaman kaybı demedim. çünkü bir replik, bir sahne, bana katıcağı ufacık bir şey yeterli benim için. ama bu filmde hiçbir şey yok. hayatımdan bir buçuk saat uçup gitti. buraya gelirseniz ve bunu okursanız ne kadar üzgün olduğumu görün ve gidin. ben öldüm siz yaşayın ahbaplar. bir buçuk saat duvarı izleyin belki sinek konar bişey olur. yazık.
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap