Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

House of Sand and Fog

}

IMDB: 7.5

10 1 8 69609

Tür: Dram,

Yapım: 2003

Yönetmen: Vadim Perelman ,

Oyuncular: Jennifer Connelly , Ben Kingsley , Ron Eldard , Frances Fisher , Kim Dickens , Shohreh Aghdashloo , Jonathan Ahdout , Navi Rawat , Kia Jam ,

Film Özeti: Bir İranlı göçmen (Kingsley) kendisi ve ailesi için bir eve sahip olma hayalini gerçekleştirmek istemektedir; fakat evin eski sahibi (Jennifer Connelly) evin hala kendine ait olduğunu düşünmektedir ve geri almaya kararlıdır.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • ERAY GÜNAY - 2 hafta önce
  GÜZEL DÜŞÜNÜLMÜŞ BİR KONU. BEN KINGSLEY İÇİN İZLEDİM . FİNAL 7.5 EDER AMA GİRİŞ VE GELİŞME BÖLÜMLERİ BAYA DÜŞÜK KALMIŞ.
 • dnes - 2 yıl önce
  Film insanların barınma sorunu hakkında. Hem mülteci olarak gelinen bir ülkede ki mücadeleyi hem de yasalar karşısında ki bireyin yalnızlığını anlatıyor. İyi kötünün birbirinden ayrı olmadığını sadece kendi yarınını güvence altında tutmaya çalışan insanların dramını anlatıyor. Kişilerin kendilerini savunmak adına yaptıkları davranışların ne kadar yanlış sonuçlar doğurabileceğine vurgu yapıyor. Her bireyi tek tek düşünüp ne yapmalıydı, sistem nasıl olsa bunlar yaşanmazdı sorularını düşündürtüyor. Kesinlikle seyredilmesi gereken bir film. Sisleri dağıtmak nasıl mümkünü düşünmek gerekiyor.
 • Mete Demiray - 3 yıl önce
  Katlanması zor bir film. Mutlaka izleyin.
 • Fatihkan - 4 yıl önce
  Tabi ki filmin son bölümünün aşırı dramatik olduğunu eklemek gerek. Bu kadarına gerek var mıydı bir kurguda emin değilim. Film çok üzücü bitiyor izlemeden önce haberiniz olsun.
 • Fatihkan - 4 yıl önce
  Müzikleri abartmışlar. Her sahnede giriyor araya. Bunun dışında klişe olsa da izlenebilecek bir film. Aşırı dramatizasyon var. Hikaye olduğu gibi verilmiyor. İzleyiciyi etki altına almaya çalışıyor. Kararı izleyiciye bırakan filmlerden değil.
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap