Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

Krotkaya

}

IMDB: 6.5

10 1 7 2393

Tür: Dram,

Yapım: 2017

Yönetmen: Sergey Loznitsa ,

Oyuncular: Vasilina Makovtseva , Valeriu Andriuta , Sergeï Kolesov , Dmitri Bykovsky , Svetlana Kolesova , Sergueï Fiodorov , Alisa Kravcova , Alexander Zamuraev , Konstantin Itunin , Nikolaj Kolâda ,

Film Özeti: Adını bile bilmediğimiz bir kadın... Tek amacı hapisteki kocasına bir koli ulaştırmak... Paket iade edilince teslimatı bizzat yapabilmek için yollara düşer ancak vardığı hapishanede de kocasının izini bulamaz. Sanki bütün yollar birileri tarafından kapatılmış gibidir. Bu eziyetin bir sonu var mıdır? Dostoyevskiden esinlenen Sergei Loznitsa, yeni filminde oldukça sert, tavizsiz, rahatsız edici bir Doğu Avrupa portresi çiziyor. Müthiş sanat yönetimiyle büyük Rus sinema geleneğini izleyen Uysal Bir Ruh, elbirliği etmişçesine vatandaşına şiddet uygulayan, can damarını, insanlığını yitirmiş ülkesinin yarattığı kâbusun içinde geziniyor.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

  • Fatihkan - 3 yıl önce
    Filmin ilk günbatımı sahnesinde iyi olacağını anlamıştım. Çok gerçekçi ve yalın tasarlanmış bir film. Türü gereği sıkıcı gelebilir ama bu tür için gelenleri memnun edecek. Doyurucu bir yapım.
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap