Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

Savaş Oyunları

}

IMDB: 7.1

10 1 8 102237

Tür: Gerilim, Bilim-Kurgu,

Yapım: 1983

Yönetmen: John Badham ,

Oyuncular: Matthew Broderick , Dabney Coleman , Ally Sheedy , John Wood , Barry Corbin , Juanin Clay , Kent Williams , Dennis Lipscomb , Joe Dorsey , Irving Metzman ,

Film Özeti: David Lightman, çevresiyle iyi ilişkileri olan, meraklı bir gençtir. David, bir şirkete ait sandığı bilgisayar sistemini hack ederek, orada bulduğu bir bilgisayar oyununu oynamaya başlar. Ancak onun oyun sandığı şey, aslında Amerikan'ın askeri savunma sisteminde yer alan ve nükleer füzelerin kontrolünü sağlayan bir simülasyondur. Basit bir savaş oyunu oynadığını düşünen genç hacker, kendini Üçüncü Dünya Savaşı'nın içinde bulur.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

  • yolgeser - 4 yıl önce
    çok tatlı bir film ve seksenlerde annesinin bodrumunda bilgisayarı keşfetmeye çalışan amerikalı liseli gençlerin bir kısmı gerçekten böyleydi rahatlıkla fbı ın veritabanına erişebiliyor savunma bakanlığına giriş yapabiliyorlardı buna şaşıracak fazla bir şey yok o zamanlar sibernetik güvenlik tedbirleri henüz gelişmemişti film güzel arkadaşlar eski filmleri seviyorsanız kaçırmayın bence iyi seyirler..
  • mehmet - 4 yıl önce
    kendine saygısı olan biri bu filmi izlemez.
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap