Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

Weekend

}

IMDB: 7.6

10 1 8 30858

Tür: Romantik, Dram,

Yapım: 2011

Yönetmen: Andrew Haigh ,

Oyuncular: Tom Cullen , Chris New , Jonathan Race , Laura Freeman , Loreto Murray , Kieran Hardcastle ,

Film Özeti:

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • Meryem - 2 yıl önce
  Maalesef zaman kaybıydı :( daha güzel filmler var bunu izlemek yerine gidip call me by your name,Your Name Engraved Herein,Free Fall,Night Flight,holding the man,Brokeback Mountain izleyin mükemmel..
 • Esra Birekul - 4 yıl önce
  Harika bir film. Eşcinsellere karşı tüm önyargıları kırması ümidiyle, şiddetle tavsiye ediyorum.
 • isinsucuk - 4 yıl önce

  Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

 • sibel bora - 4 yıl önce
  harika bir film...önyargıları kırıcak kadar iyi.eşcinsel ilişki üzerine izlediğim en iyi film...bırakın eşcinsel bir ilişkiyi iki erkegin ilişkisini izlerken normal bir ilişkiden farksız anlatıyor bu da bu tarz bir film için önemli birşey.çok doğal,içten ve duygusal bir film.eşcinsel olmanız gerekmez sevmeniz için veya anlayabilmeniz için veya öyle olmamamız öyle olanları yargılayabilecegimiz anlamına da gelmez.gülüp,agladıgım film azdır izlerken bu film sizi içine sokuyor bana öyle oldu en azından ve çok da estetik bu tarz diğer filmlerin aksine sırıtan ve rahatsız eden birşey yok.oyunculuklarsa filme deger kadar en önemli unsur.
 • Horu - 5 yıl önce
  Neden birbirimizi bu kadar yoruyoruz? İnsanları rahat bırakın. Zaten şu hayatın ne olduğunu çok kısa sürede anlıyorken bırakın herkes olduğu gibi yaşasın. Bana ilham veren bu filmi kaç defa izlediğimi unuttum..
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap