Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

Wild Rose

}

IMDB: 7.1

10 1 8 14263

Tür: Komedi, Müzik, Dram,

Yapım: 2019

Yönetmen: Tom Harper ,

Oyuncular: Jessie Buckley , Julie Walters , Sophie Okonedo , Jamie Sives , James Harkness , Craig Parkinson , Adam Mitchell , Daisy Littlefield , Janey Godley , Louise McCarthy ,

Film Özeti: İskoçya'da yaşayan ve anne olan genç bir kadın, henüz hapishaneden çıkmıştır. Hayali bir country şarkıcısı olmak olan Rose-Lynn Harlan'in hapishaneye girme nedeni ise hayallerini gerçekleştirmek için para kazanmak üzere uyuşturucu madde satmak istemesidir. Hapishaneden çıkmasının ardından iki çocuğunun sorumluluğunu almak zorunda kalan Rose-Lynn, bunun için yeterli motivasyonu bulabilecek midir?

Film hakkında ne düşünüyorsun?

  • burak716 - 4 yıl önce
    Filme ne yorum yazsam tam bilemiyorum ,izlerken sürekli keşke sinemada izleseydim deyip durdum.Oyunculuklar, şarkılar, belli bir yere kadar yönetmenlik; belli bir yere kadar diyorum çünkü bir yerde yönetmen sıvıyor bence o yüzden zaten 8-9 değil 7.2 almış. Daha güçlü bir finalle, daha da çok şarkıyla, klişe ve tempo kaybının fazlasıyla yaşandığı o sıvadığı kısımsız 10/10 luk bir film olurdu benim için bu haliyle de çok memnunum izlediğime herkese tavsiye ederim.Ne kadar sesli izlerseniz o kadar güzel olur film benden demesi.
  • Oktay demir - 4 yıl önce
    Duygusal çok güzel film...
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap