Yeni site adresimiz www.filmmodu.tv

IMDB: 7.6

10 1 8 6161

Tür: Savaş, Tarih, Dram,

Yapım: 2016

Yönetmen: Wojciech Smarzowski ,

Oyuncular: Michalina Łabacz , Arkadiusz Jakubik , Wasyl Wasylik , Adrian Zaremba , Lech Dyblik , Jacek Braciak , Izabela Kuna , Jarosław Gruda , Andrzej Popiel , Tomasz Sapryk ,

Film Özeti: 1939 yazında. Zosia, Ukraynalı Petro'ya derinden aşık genç bir Polonyalı kız. Babaları zengin bir dul Skiba ile evlenmeye karar verdiklerinde, büyük aşkları teste tabi tutulacaktır. Düğünün hemen ardından kocası Almanya ile savaş için Polonya ordusuna hazırlandığından yalnız kalır. Bu arada, gerginlikler Yahudilerin, Polonyalıların ve Ukraynalıların yan yana yaşaması nedeniyle büyüyor.

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • Gamze - 2 yıl önce
  2. Dünya Savaşının acımasızlığı tüm çıplaklığıyla gösterilmiş. Filmin sonlarına doğru resmen psikolojim bozuldu. Kanlı sahnelere dayanıklı olanlar izleyebilir.
 • KasımT - 4 yıl önce
  Ukraynalıların ve Polakların arasında geçen milliyetçilik sahnelerinin çok olduğu, ama yakın tarihe ilgi duyanların muhakkak izlemesi gereken filmlerden biri.
 • kaan - 4 yıl önce
  Film çok güzel. Polonyalı gözünden olduğu unutulmadan izlenmeli
 • Anıl - 5 yıl önce
  Bu vahşeti yapanlar insan olamaz ama film güzeldi
 • ihtiyar38 - 5 yıl önce

  Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız tıklayın.

 • Ebubekir - 6 yıl önce
  admin sizin siteniz hem ücretsiz hemde kaliteli resmen bağımlı oldum elimden bırakamıyorum beni geceleri uykusuz bırakıyor hizmetiniz için teşekkürler çünkü siz bunu para için değil insanlık için yaptınız.
Ayarlarım
Profil resmini düzenle
avatar
Sil
Yükle
Şifreni Güncelle
KaydetÇıkış Yap